Reklama

Bolest na spodku dlaně střílí do palce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 23.03.18 14:26
Bolest ve spod dlane strili do palce

Dobrý den, dnes rano jsem se probudila s bolesti palce, ta bolest pochazi jako ze spodni casti dlane, jakmile se vytvori na dlan tlak tak me to strili az do palce. Prosim nevite co by to mohlo byt? Dekuju hezky den :)

Reklama

Reakce:

Perrry
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 14:31

Nepise nekdo tento prispevek za me? :think: Protoze ja mam stejny problem. Rano jsem se probudila a strili mi to do palce a zapesti. :? Neni to zrovna prijemny. Takze s tebou budu rada, za jakoukoliv radu, nebo doufat, ze to samo prejde… :mavam:

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 23.03.18 14:38

@Perrry no prave vubec to neni prijemne, a taky mi to strili jakoby az do zapesti, ale ten palec je teda horsi, je to takova docela ostra bolest no :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >