Bolest ve vagině po sexu

3
27.7.21 22:16

Bolest ve vagině po sexu

Ahoj chtěla jsem se zeptat co sexu mám bolesti ve vagině a můj přítel na penisu nevíme proč to máme? Tak jestli může někdo poradit co je to nebo co s tím budu ráda ahoj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.7.21 22:20

Tak pokud jste ještě malí záprtci a je vám třeba mezi 15-17 lety, tak to může být úplně v klidu tím, že se vám ještě mění tělo, včetně pohlavních orgánů samozřejmě. Pokud jste už starší a vyvinutí, takže nad 21 let, buď bych šel k doktoru a nebo počkal třeba týden, jestli to neodezní samo. Tak šukejte, co to jde a uvidíte, jestli se to zlepší :D

• Citovat
  • Nahlásit
10882
27.7.21 22:39

Je tam málo vlhko Vlastičko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
27.7.21 22:51
@Anonymní píše:
Tak pokud jste ještě malí záprtci a je vám třeba mezi 15-17 lety, tak to může být úplně v klidu tím, že se vám ještě mění tělo, včetně pohlavních orgánů samozřejmě. Pokud jste už starší a vyvinutí, takže nad 21 let, buď bych šel k doktoru a nebo počkal třeba týden, jestli to neodezní samo. Tak šukejte, co to jde a uvidíte, jestli se to zlepší :D

Proč anonym? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
27.7.21 22:54
@kelly1w píše:
Ahoj chtěla jsem se zeptat co sexu mám bolesti ve vagině a můj přítel na penisu nevíme proč to máme? Tak jestli může někdo poradit co je to nebo co s tím budu ráda ahoj

Kolik je vám let? Možná by bylo dobré použít lubrikant.
Když nepomůže, tak lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
27.7.21 23:00
@Tinunka píše:
Proč anonym? :nevim:

V poslední době je to tu samý anonym. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22460
27.7.21 23:22

V první řadě si zajdi ke gynekologovi, aby ti udělal stěry, zda nemáš kvasinkovou infekci. Pokud tohle bude negativní, tak vyzkoušejte lubrigační gel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.8.21 22:31
@Tinunka
@Tinunka píše:
Kolik je vám let? Možná by bylo dobré použít lubrikant.
Když nepomůže, tak lékař.

Je nám 18 let a 25 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat