Reklama

Bolest vedlejšího zubu po extrakci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 14:57
Bolest vedlejšího zubu po extrakci

Jdu sem pro radu :( po extrakci zubu se mi udělalo suché lůžko(bolí to neskutečně)už mne bolí i zub vedle díry :roll: dnes dr. říkala, že je to od té díry, že zub je v pořádku. Setkal jste se s tím někdo? jsem z toho nešťastná :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.12.16 15:09

@Iphonka14 sice sem suche luzko nemela, ale extrakci sem mela 4× a pokazde me bolel i vedlejsi zub.Vse je propojene.To bude dobry za par dni. U me cca 10 dní :hug:

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 15:15

@Dojcanis tak se mi trochu ulevilo.Ale znáte to, zítra vánoce a já jsem z toho taková celá nesvá :( ale moc děkuji :hug:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.12.16 15:22

@Iphonka14 chapu,vanoce, lidi jsou nervozni uplne ze vseho :mrgreen: to bude dobry.Jak dlouho si po extrakci? Ja mela tri uplne hned venku, behem par vterin.Bez bolesti. Ten posledni byl v silnym zanetu zub, a to ani injekce nezabirala a zub se tahal asi hodinu. A ta dira, a i zuby kolem me boleli skoro 14 dni. Ani prášky nezabirali

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 15:29

Tak to mne bolí celá pusa, jen co to čtu. Minulý týden ve čtvrtek mi ho trhala, ale v neděli zmizela ta sraženina a od té doby bolí právě ten zub.Ale i v klidu bolí a to mne znervózňuje :roll: a přesně, jak říkáš-vánoce a lidi nervózní, já byla celkem v klidu, dokud mi každý neřekl-co budeš dělat, budou vánoce :zed:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.12.16 15:39

Vem si ibalgin a vubec na to nemysli.To prejde, behen par dni.Ja mela tendenci zubama skripat a vrzat, jak to bolelo. Ale pak to bolelo jeste vic :lol: takze sem brala ibalginy jak bonbony :roll: :oops: dikybohu uz je klid

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 15:45

@Dojcanis ja na ibalginech jedu od minulého týdne a střídám s valetolem, mám to jak lentilky :mrgreen: už jsem koukala kde je pohotovost, že bych ho šla vyrvat :cert: člověku už z toho hrabe :pankac: Já zubama neskřípu :lol: ale furt tím jazykem po něm šťourám :roll:

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 23.12.16 16:03

@Iphonka14 Prosím Tě, nenech se znervóznit, když to bude nutné pojedeš na pohotovost. Určitě tam nebudeš jedená :mavam:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27164 příspěvků 9 inzerátů 23.12.16 16:04
@Iphonka14 píše:
Jdu sem pro radu :( po extrakci zubu se mi udělalo suché lůžko(bolí to neskutečně)už mne bolí i zub vedle díry :roll: dnes dr. říkala, že je to od té díry, že zub je v pořádku. Setkal jste se s tím někdo? jsem z toho nešťastná :,(

jo, měla jsem to před měsícem to samé… a bolel mě (aspoň to tak vypadalo) ten vedlejší zub… měla jsem pocit, že to nikdy nepřestane bolet… no, za dva týdny už se to uklidnilo… bolelo to fakt dlouho… chodila jsem na čištění té díry, na výplachy, dostala jsem tam drén… začalo to bolet asi tak třetí den po vytržení, nejhorší to bylo ten týden potom… pak už to šlo… v životě jsem nesnědla tolik prášků proti bolesti…

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 16:18

@Regina Hero přesně, nekonečná bolest :zed: dva týdny? to je dlouhá doba :( žádný prášky mi nezabírají :nevim: když leduju, bolí ucho. Vytrhnu zub, uříznu ucho :lol: a bude klid :D

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 23.12.16 17:25

Ahoj, ja mela pred 14 dny to same. Hodinu mi dolovali sestku nahore, a pak jsem mel týden opravdu ukrutne bolesti. Nebolel me jen zub vedle, ale tri vedle a tri dole. 24 hodim jsem byla na praskach, ta bolest se nedala sneat. Po 5 dnech jsem sla znovu k zubari, dal mi tam neco na zaleceni a zaclo se to hojit. Musis vydzet. Boli to dlouho. Me to při cvičení boli do teď.

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 17:49

@Sphynx Lady tak to si nedovedu představit 8o mne stačí ta díra a jeden zub a to už si říkám, že snad zajedu na pohotovost, ať ho vytrhnou.Je mi tě líto, vím co je to za bolest. Musíme to dát :hug:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27164 příspěvků 9 inzerátů 23.12.16 17:51

@Iphonka14 to vydržíš… co jiného ti taky zbývá, že jo… pak už to bude v pohodě… a dělá ti zubařka něco s tím suchým lůžkem nebo to nechala být?

Iphonka14
Povídálka 15 příspěvků 23.12.16 18:03

@Regina Hero dávala dreny a pod to mastičku. A vystříkávala kysličníkem a to mám i doma.Ale moc to nechci dělat, protože to prý taky není dobré.Dr.mi doporučila právě tu mastičku jmenuje se Solcoseryl, to si dáš do té rány a ono to vypadá, jako kdyby jsi tam měla dáseň a ztuhne to. Takže můžeš normálně jíst a zároveň to hojí. Ale s tím zubem nevím :zed: na to nic nepomáhá. Jen vydržet. Ale to jsou takové nárazovky v tom zubu, taky jsi to tak měla?

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.12.16 19:41

@Iphonka14 to bude dobry :hug: :hug: :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama