Bolest vlasů po vysokém culíku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 23:09

Bolest vlasů po vysokém culíku

Ahoj, dříve jsem nosila nízký culík, ale zdá se mi hrozně nudný. Tak jsem začala nosit vysoký culík a moc se mi líbí, hodně lidí mi ho chválí. Jenže problém je, že mě vždy po rozpuštění vlasů bolí příšerně pokožka hlavy, jakoby kořínky vlasů. Ale nedá se to fakt vydržet, nemůžu si tam ani sáhnout, učesat se, prostě nic. Bolí to, i když si tam nesahám. Ale je to fakt hrozná bolest. Hodně lidí nosí vysoký culík a nemyslím si, že je bolí pak hlava. Ptala jsem se tří kamarádek a všechny mi řekly, že je nic vůbec nebolí. Tak nevím, jestli se jsem jediná :roll: Máte to taky tak? Popřípadě máte nějaké rady? Fakt bych ho nerada musela přestat nosit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18672
13.11.21 23:14

Nosíš to moc upnuté a vlasy si tím ničíš.

Když budeš trvat na tom, že musíš nosit vysoký culík a takhle napevno, začnou ti padat.

Prostě nos něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
13.11.21 23:15

To si zvykne, zkus tu gumicku po vytvoření trosku posunout, aby to nebylo tak na tesno utazene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3916
13.11.21 23:23

No tak mě bolí vlasy - jakoby kořínky taky a je to v určitých obdobích. Třeba měsíc částo a pak půl roku nic. Už jsem taky zajišťovala, jestli je to normální. Jediné, co mi pomáhá, když to přijde, je častější mytí vlasů. Jinak já se češu furt stejně s týká se mě to taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
13.11.21 23:38

Zrovna od včerejška mě to taky poboliva.. Doma si je rozpusť.. Já to teda moc stáhlé nenosím a bolí mě to taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48027
13.11.21 23:49

Taky mě to boli, utazeny to nemám ani nahodou, naopak, nosím to tak jen obcas na doma, takže fakt jen halabala stažený a tak me to po rozpuštění bolí, a i teda během nošení, vždycky když vidím holky s takovým culikem, tak si rikam, že je to nebolí.. :mrgreen:
Takže třeba do práce atd. Když ho mám mít dlouho, jedině nizkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
14.11.21 00:17

Je dobré účes střídat. Hodně mi s tou bolesti pomohly gumička typu zn./invisibobble

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
14.11.21 06:04

Nemáš hodně vlasů? Já mám vlasů na dvě hlavy :lol: a taky mě to bolí. Určitě bych nemohla mít vyčesaný culík celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.21 06:23

Zajímavé, dřív me bolely fakt hodně, kolem 15-18… a teď vůbec :lol: max když je mám delší dobu nemyté, mastnejsi, tak pak bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36004
14.11.21 06:57

Mám hodně husté vlasy a vysoký culik z důvodu bolesti hlavy nesnesu od dětství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
14.11.21 07:25

Ano, z vysokého culíku to mám taky … Mám hodně husté vlasy, tak pod lopatky, a vysoký culik vydrzim jen par hodin :D Nízký nenosím, ten se mi na mě nelíbí 8o

Radu nemám, ale určitě v tom nejsi jediná :D Doma nosim vlasy rozpuštěné …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
14.11.21 08:50

Ježiš to jsou problémy :D :D :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
14.11.21 08:55

Moje vlasy mají k hustotě hodně daleko a bolí mě to taky. Ostříhala jsem se, abych mohla vlasy nosit pořád rozpuštěné, to byla největší paráda. Ale neslyšela mi to, chtělo to ráno dost úprav a časté stříhání, takže si teď nechávám znovu narůst dlouhé. Culik už udělám, ale nadějně vyhlizim dny, kdy už půjde udělat volný cop, protože já, ať si ty vlasy stáhnu jakkoliv, tak me ta hlava prostě boli. Jenže zase nemám ráda, když mi vlasy lezou všude takže nějak stažené je mít musím… No nemá to řešení, jedině na ježka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:14
@kavenka píše:
Nemáš hodně vlasů? Já mám vlasů na dvě hlavy :lol: a taky mě to bolí. Určitě bych nemohla mít vyčesaný culík celý den.

Mám jich až moc :P Ne, fakt mám vlasy hodně husté, taky mě napadlo, že by to mohlo být tím. Mám je vždy vyčesané do práce a doma je pak mám rozpuštěné, ale do společnosti se mi to nelíbí.

@Midaku píše:
Moje vlasy mají k hustotě hodně daleko a bolí mě to taky. Ostříhala jsem se, abych mohla vlasy nosit pořád rozpuštěné, to byla největší paráda. Ale neslyšela mi to, chtělo to ráno dost úprav a časté stříhání, takže si teď nechávám znovu narůst dlouhé. Culik už udělám, ale nadějně vyhlizim dny, kdy už půjde udělat volný cop, protože já, ať si ty vlasy stáhnu jakkoliv, tak me ta hlava prostě boli. Jenže zase nemám ráda, když mi vlasy lezou všude takže nějak stažené je mít musím… No nemá to řešení, jedině na ježka :mrgreen:

Přesně a bylo by po problémech :mrgreen: To by měl manžel ze mě radost :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:16
@Any9 píše:
Ano, z vysokého culíku to mám taky … Mám hodně husté vlasy, tak pod lopatky, a vysoký culik vydrzim jen par hodin :D Nízký nenosím, ten se mi na mě nelíbí 8oRadu nemám, ale určitě v tom nejsi jediná :D Doma nosim vlasy rozpuštěné …

Tak aspoň, že v tom nejsem sama :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat