Bolest vpravo 5-6. tt

Anonymní
5.8.21 16:54

Bolest vpravo 5-6tt

Ahoj, jsem mezi 5 a 6 tt a uz treti den me boli vpravo dole v podbrisku. Neni to ostra bolest, ale vytrvala. Je to otravne unavujici a hlavne stresujici. Porad premyslim, jestli jet na pohotovost nebo pockat donpristiho tydne do kontroly. Nekrvacim, nespinim. Setkaly jste se s tim nektera?

Kdyby to bylo mimodelozni, muze byt bolest bez krvaceni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
5.8.21 16:56

Jsem v 7.-8. týdnu a vpravo mě bolívá taky. Občas to píchne víc a občas míň. Nekrvácím, mám jen lehké nevolnosti. Vše je v pořádku.
Pokud nekrvácíš, tak se děloha prostě přizpůsobuje velkému růstu a připravuje se, takže hlavně klídek :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10968
5.8.21 17:08

Normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8840
5.8.21 17:39
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem mezi 5 a 6 tt a uz treti den me boli vpravo dole v podbrisku. Neni to ostra bolest, ale vytrvala. Je to otravne unavujici a hlavne stresujici. Porad premyslim, jestli jet na pohotovost nebo pockat donpristiho tydne do kontroly. Nekrvacim, nespinim. Setkaly jste se s tim nektera?Kdyby to bylo mimodelozni, muze byt bolest bez krvaceni?

A co bys na té pohotovosti jako chtěla dělat? :roll:
Já už se fakt nedivím, že na pohotovostech bývají doktoři nas. raní a nepříjemní.
Byla bych taky, kdyby mě tam lidi jezdili otravovat s takovými banalitami, které na pohotovosti ani nemají co dělat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 17:52

@Šmoulice Promin, ale nikdo mi navod na tehotenstvi nedal a muj doktor ma dovolenou. Vsude ctu, ze bolesti pripominaji menstruacni, a to ty moje teda rozhodne nepripominaji. Pripominaji spis zanet slepaku, jen jsou o neco niz. Boli pri pohybu, boli v klidu, boli porad. Nekdy boli, nekdy picha, nekdy reze. Taky vsude ctu, ze mimodelozni se musi resit okamzite. Tak co si z toho mam podle tebe vzit?

• Citovat
  • Nahlásit
8840
5.8.21 17:59
@Anonymní píše:
@Šmoulice Promin, ale nikdo mi navod na tehotenstvi nedal a muj doktor ma dovolenou. Vsude ctu, ze bolesti pripominaji menstruacni, a to ty moje teda rozhodne nepripominaji. Pripominaji spis zanet slepaku, jen jsou o neco niz. Boli pri pohybu, boli v klidu, boli porad. Nekdy boli, nekdy picha, nekdy reze. Taky vsude ctu, ze mimodelozni se musi resit okamzite. Tak co si z toho mam podle tebe vzit?

No a teď hodně přeháníš, aby jsi nebyla za úplného hypochondra :) Protože v úvodním příspěvku píšeš jinak.
Tohle prožívá naprosto každá těhotná žena. Tak se uklidni a nevyšiluj. Není proč 8) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 18:02

@Šmoulice neprehanim, jen popisuju podrobneji. V puvodnim pristepevku jsem psala, ze to neni ostra bolest, ale vytrvala, coz se nevylucuje. Az budu tehotna podesaty, treba to budu taky povazovat za normalni. 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
745
5.8.21 18:15

V tuhle chvíli by ti tak možná vyloučili slepák (ale jestli nezvracis, nemáš průjem a teploty tak je málo pravděpodobný) embrio by teď ještě nemuseli vidět…bolesti v podbřišku ať už vpravo nebo vlevo či po celém bývají víceméně celé těhotenství tím jak se děloha a vazy co ji drží roztahují a zatěžují…menstruační bolesti -roztahuje se děloha, píchání řezání spíše na stranach to jsou vazy které dělohu drží..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3795
5.8.21 18:18

Těhotenství bolí, no. Neboj, kdyby byl problém, poznala bys to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
5.8.21 20:22

Ahoj, jsem 7+2tt a mam to taky v podstate od zacatku. Vpravo, takove vytrvale pichani, tahani, nevim ani, jak to popsat. Taky jsem se desila mimodelozniho, ale pry to je fakt normalni. Kamaradka mela mimodelozni, tak jsem se informovala. Dokud nekrvacis a neboli to opravdu nesnesitelne, tak to asi ok. Za ty tri tydny uz jem si zvykla, aspon vim, ze jsem v tehotna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.21 20:24

Taky prozivam svoje prvni prospivajici tehotenstvi, tak jsem ze vseho vyplasena. Chapu te. Tady nema cenu se ptat, jen dostanes cocku od vsecedoucich od zrozeni. Doporucuju nejakou soukromou skupinku podle terminu porodu-mnohem pratelstejsi atmosfera, ochotne poradi a konzultuji a nikdo neodsoudi.
Jinak me taky hodne pichalo na boku cca ve vysce jak zacina ochlupeni. Deloha roste a vsechno se vytahuje, tak asi z toho. Cca ke konci prvniho trimestru mi jako mavnuti proutkem prestaly bolesti i nevolnosti…zacinam si uzivat tehotensky mejdan :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2163
5.8.21 20:30

V tomhle týdnu s tebou na pohotovosti stejně nic neudělají, je to buď a nebo… ale neboj, já měla první měsíc klasický předmenstruační bolesti a dopadlo to tak, že za chvíli rodim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 20:32

@karkuš @mandle-v-cokolade @Nickjmeno
Holky, moc vam dekuju za povzbuzeni a pochopeni.

• Citovat
  • Nahlásit
745
5.8.21 20:55

Mozna proto že takových diskuzi s tím že poboliva břicho na začátku těhotenství je tu celkem dost a každou chvili…
Každopádně ty bolesti sem taky měla skoro celý první trimestr, ve druhém to bylo v pohodě a ve třetím se vrátily tím jak je už mimčo velike…doporučuji si pořídit do budoucna podpůrný pas na bříško…bude ti ho držet, a pomůže i proti bolestem zad…já sem to prokazovala..furt sem si říkala to je ještě dobrý, ještě ho nepotřebuju…poslední měsíc si říkám že já blbka sem si ho nekoupila ale už to nemá cenu ho pořizovat…v neděli mám nástup do porodnice… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 10:33

Moje bolesti (6tt) jsou cim dal silnejsi, doktor ma dovolenou a po telefonu mi rekl, ze v tomhle pripade radsi jet 10× zbytecne, nez to jednou provahat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat