Bolest vpravo dole hlavně po vyčůrání

275
27.3.20 08:56

Bolest vpravo dole hlavně po vycurani

Ahoj.

Jsem dva dny po poradne. Ve 22. tydnu. A doktorka nic nenašla.. ani ale nic nehledala, kontrolovala jen mimco. A mne to nedá…

Týden se mi stává, ze hlavne (ale nejen) po vycurani, kdy úplně vyprázdnim měchýř (curam pomalu a hodnekrat) mě začne bolet spodek, jako mocak, vaječníky? Nejvíc úplně vpravo dole. Dela mi pak problém vstát, stát, táhne to. Jako když mi tak neco vadí, nebo kdyz si něco bloknu. Bolí mě i ta kycel. Když sedím, nebo lezim, skoro necitim. Hlavne to tahne při pohybu. Napadl mě vajecnik? Cysta? Nebo jen vaz? Doktorka mi nevzala ani moc, kdyz jsem si stěžovala trochu na pálení, ani ster… a to se opakovaně už před tehotenstvim lecim na kvasinky a dvakrát na ecoli. Neměla jste s něčím podobným zkušenosti? Ja, vím ze se mi vše natahuje apod.,ale je to fakt dost bolavy. Obvodak je jen na telefonu, řekl, at kdyztak prinesu moc, ale posle to na zakladni rozbor, žádná biochemka, jestli tam zas není bakterie. Nebo ze by mi prohmatal břicho. Na pohotovost to snad zatím není, navíc v tehle době tam úplně nechci sedet a čekat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

540
27.3.20 18:20

Ahojky-presne to, co popisujes, jsem mela v tehu taky…mela jsem pocit, jako kdyby se mi po vycurani vevnitr neco bloklo/skriplo/preskladaly vnitrnosti… taky vpravo dole… podle me vazy, co drzi delohu… za par dni/tydnu se mi to prestalo stavat a pak se mi to stalo snad 2× jeste v sestinedeli ;)
Mne to vzdycky max za pulden preslo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6090
27.3.20 21:04

Ahoj, me na zacatku tehu tahlo zase naopak nalevo po curani, i teda mimo curani a mela jsem v moci streptokoka, prelecila jsem atb. Ale je pravda, ze ted uz jsem 32 tt a dela mi to obcas taky - ze me bud nalevo nebo napravo tahne a nic to neni :nevim: asi to s těhotenstvím souvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
28.3.20 07:39

@Lenny93 no ja mela dvakrát ecoli a Macmiror. Stery mi delala ale jen jednou, podruhy nasadila naslepo přes telefon 8o. Mam podezreni, ze teď tam taky neci mam. Ale nikdo mi už svá měsíce nekontroloval moc kromě bílkovin, i když si stezuju na pálení PO curani a pálení spodku. Prý je to normalni. Ja se trochu desim předčasného porodu. Jsem ve 22.tydnu :think:. od včera mě nepravidelně bolí spodek, podbrisek a stydka kost jakoby na menstruaci, brnění :mrgreen: takový zvláštní pocit.ale není to úplně porad a neni to pravidelne. Ve středu jsem mela vše ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
28.3.20 07:40

@Freya10 mne se k tomu přidala i trochu menstruační bolest. Takový zvláštní tlak hodně dole. Už jsem to jednou mela a vše bylo ok. Teď znovu ale více a silněji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6090
28.3.20 10:34

@Jeanine33 Radeji bych si nejakou kontrolu vydupala, i kdyz je blba doba. At u tve doktorky nebo kdybys mela jet treba na pohotovost. Vse se da prelecit, ale jestli te to dole i pali, tak je mozne, ze tam nejaky zanet fakt mas. Me prave netrapilo zadne paleni nic a pritom jsem v moci taky neco mela tenkrát :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
28.3.20 10:53

@Lenny93 ja jsem ji včera volala, ale teď už patky neordinuje. Takže jsem nasadila boraxove globule. V pondělí ji budu volat. I když teda jen na poradnu s objednanim jsem cekala 45 minut před cekarnou a pak 45 minut uvnitř. Sileny… taky mě napadlo, ze jsem mohla prochladnout 8o takže zavolam i obvodakovi, jestli mi necham udělat rozbor moci :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6090
28.3.20 12:17

@Jeanine33 Tak ti preji, at jsi zdrava a nic to neni :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu