Reklama

Bolest vpravo od pupku, 15. týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 12:35
Bolest vpravo od pupku, 15. týden

Omlouvám se za anonym, těhotenství ještě nezveřejňuji.
Jsem v 15. týdnu a dneska mě asi před dvěma hodinama chytla ostrá, až křečovitá bolest asi 5 cm vpravo od pupku, nikterak hluboko uvnitř. Moc se to nelepší, takže zvažuju radši někam skočit, ale přemýšlím kam.
Moje gynekoložka i obvoďačka má dovolenou a popravdě si nejsem jistá, jestli je to gynekologický problém, děloha je v tomhle tt ještě o hodně níž.
Slepák to stopro nebude z jednoduchého důvodu - už ho mám pětadvacet let venku.
Jinak žádné problémy nemám, s ledvinama, se zažíváním… jen mi kdysi náhodně našli spoustu žlučníkových kamínků, ale žlučník mě nikdy netrápil.
Tušíte, čím to může být, a k jakému doktorovi se pokusit vecpat? Naní to na umření, ale přeci jen v thotenství jsem opatrnější a nechce se mi čekat třeba pár dní, jestli se to nezlepší.

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16004 příspěvků 23.08.18 12:57

může to být cokoli, proto určitě zajdi na gyndu. Ale spojitost se slepákem může být. Dráždit tě totiž může i stará jizva (nejen ta vnější, ale i šité fascie uvnitř), ptž se bříško roztahuje, mění se hormonální prostředí…to by pak by úkol pro fyzioterapeuta, naučit tě s ní pracovat, aby bolesti odezněly.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5761 příspěvků 23.08.18 13:00

Gynekologická ambulance v nemocnici třeba?

Ela025
Kecalka 192 příspěvků 23.08.18 13:49

gynekolog. ambulance v nemocnici nebo zástup gyndr., jestli ještě ordinuje…ale v nemocnici jsou pořád

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 16:05

Tak jsem se nakonec, ještě než jsem si přečetla odpovědi, na gynekologii rozhoupala. Miminko zcela v pořádku, příčina bolesti neznámá, žádný problém nenalezen, prý možná ten žlučník? Takže jestli to nepoleví do zítra, mám to řešit přes obvoďačku a gastro. Ale už se to snad lepší, naordinuju si klid, jen co mi starší potomek dovolí… S ní jsem v těhotenství nic takového nezažila. Díky všem!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >