Bolest vpravo od pupku, 15. týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 12:35
Bolest vpravo od pupku, 15. týden

Omlouvám se za anonym, těhotenství ještě nezveřejňuji.
Jsem v 15. týdnu a dneska mě asi před dvěma hodinama chytla ostrá, až křečovitá bolest asi 5 cm vpravo od pupku, nikterak hluboko uvnitř. Moc se to nelepší, takže zvažuju radši někam skočit, ale přemýšlím kam.
Moje gynekoložka i obvoďačka má dovolenou a popravdě si nejsem jistá, jestli je to gynekologický problém, děloha je v tomhle tt ještě o hodně níž.
Slepák to stopro nebude z jednoduchého důvodu - už ho mám pětadvacet let venku.
Jinak žádné problémy nemám, s ledvinama, se zažíváním… jen mi kdysi náhodně našli spoustu žlučníkových kamínků, ale žlučník mě nikdy netrápil.
Tušíte, čím to může být, a k jakému doktorovi se pokusit vecpat? Naní to na umření, ale přeci jen v thotenství jsem opatrnější a nechce se mi čekat třeba pár dní, jestli se to nezlepší.

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 23.08.18 12:57

může to být cokoli, proto určitě zajdi na gyndu. Ale spojitost se slepákem může být. Dráždit tě totiž může i stará jizva (nejen ta vnější, ale i šité fascie uvnitř), ptž se bříško roztahuje, mění se hormonální prostředí…to by pak by úkol pro fyzioterapeuta, naučit tě s ní pracovat, aby bolesti odezněly.

P4ja
Kelišová 6612 příspěvků 23.08.18 13:00

Gynekologická ambulance v nemocnici třeba?

Ela025
Kecalka 198 příspěvků 23.08.18 13:49

gynekolog. ambulance v nemocnici nebo zástup gyndr., jestli ještě ordinuje…ale v nemocnici jsou pořád

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 16:05

Tak jsem se nakonec, ještě než jsem si přečetla odpovědi, na gynekologii rozhoupala. Miminko zcela v pořádku, příčina bolesti neznámá, žádný problém nenalezen, prý možná ten žlučník? Takže jestli to nepoleví do zítra, mám to řešit přes obvoďačku a gastro. Ale už se to snad lepší, naordinuju si klid, jen co mi starší potomek dovolí… S ní jsem v těhotenství nic takového nezažila. Díky všem!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >