Bolest vpravo pod žebry a pod lopatkou ve 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 15:36
Bolest vpravo pod žebry a pod lopatkou 30tt

Ahoj, jsem na konci 30tt a od včera mě hrozně bolí vpravo těsně pod žebrama a jde to až dozadu pod lopatku. Jen pravá strana. Myslela jsem, že mě tam kope prcek, ale už si nejsem jistá, bolí to opravdu hodně, zejména při sedu nebo lehu na zádech nebo na pravém boku, naopak na levym boku se mi trošku ulevuje. Nebolí to trvale, ale chvilku jo, chvilku ne, zato už druhý den včetně noci a opravdu celkem dost. Nevíte někdo, o co by mohlo jít? Byla jsem s tím na rehabilitaci, ale nic moc na mě nenašla, trochu mi ty žebra odblokovala, ale na bolest to nemělo absolutně vliv, takže to asi bude z něčeho jinýho. Trochu mám strach z HELLP syndromu, který mi vyhodil na tyhle příznaky google, ale tlak mám ok a na gyndě jsem byla v pondělí a taky vše ok - ale pravda, že to mě to ještě nebolelo. Tak nevím. Nemáte někdo zkušenost? Nechci opruzovat na gyndě, když jsem tam byla v pondělí a nevím, kam jinak případně jít..

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3346 příspěvků 03.04.19 15:51

Zkusila bych na tu gyndu aspon zavolat, rict jim to a uvidis. Me takhle bolelo pod zebrem, ze mala tam mela zarazenou prdelku a temer porad :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 15:55

@Kukacka123 Podle toho pondělního UTZ má taky v těchhle místech, tak doufám, že je to ono… Jen je mi divný, že by na to ta fyzioterapeutka nepřišla :think:

lenka197917
Kecalka 126 příspěvků 03.04.19 16:00

já to měla několik týdnů, na pravé straně to nešlo vůbec ležet, co to bylo nevím, ale malý nepřežil, tak asi nejsem správný příklad

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:01

@lenka197917 No to mě děsíš… a co se stalo?

lenka197917
Kecalka 126 příspěvků 03.04.19 16:08

promin, děsit tě určitě nechci, jak píšů, nevím co to nakonec bylo a co se stalo ještě nevíme, pořád nejsou výsledky pitvy, takže jsem s nervama v háji a pořád se ptám proč a co bylo špatně. Ale určitě tě nechci děsit. Taky jsem četla nějaké věci na netu, ale to by se člověk musel bát všeho. Určitě bych ale vyhledala lékaře, jen pro jistotu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:16

@lenka197917 Jasně no. Je mi to moc líto, drž se…

Kukacka123
Závislačka 3346 příspěvků 03.04.19 21:59
@Anonymní píše:
@Kukacka123 Podle toho pondělního UTZ má taky v těchhle místech, tak doufám, že je to ono… Jen je mi divný, že by na to ta fyzioterapeutka nepřišla :think:

Mozne to je…ale hele ja bych radsi volala. Ja to nemela nonstop a nebylo to, ze bych nespala…a bolest nesla az pod lopatky :nevim: radsi to res, at je to v poradku :kytka:

Váš příspěvek
Reklama