Bolest za ušima u dítěte

Anonymní
5.6.21 20:02

Bolest za ušima u dítěte - Orl ok, celistní kloub?

Hezký večer.
Syna již přes dva měsíce trápí nárazové bolest za ouškama, je mu 6 let. Byli jsme na místním Orl, uši ok, uzavřeli to že alergie (!!), příznaky asdkergie má jiné - krusty v nose a zadní rýma.. Pichani u oušek ani po xyzalu samozřejmě neustoupilo… Mohlo by to být i nějakým zánětem celistniho kloubu? Nic jiného už mě nenapada (syn od rána do večera mluví, a trpí bruxismem… 😪), prosím o zkušenosti, popř o info kam se obrátit, pediatr a Orl… Nám nijak nepomohli… Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
477
5.6.21 20:08

Hele možná blbost, ale nemůže to mít z roušek, jestli nosí častěji? Já když musím mít delší dobu na sobě, tak mě pak taky bolí za ušima, ne jako odřené, ale jestli to nějak působí na svaly kolem uší, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
5.6.21 20:57

Co zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
5.6.21 21:08

První co mě napadlo jestli mu nemůžou růst šestky… dceři se teď jedna pravděpodobně klube a stěžuje si na bolest kolem uší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 21:51

Zuby má jak perličky - ale ten růst šestek to mě nenapadlo…ad ty zuby, jemu je 6,5 a žádný mu ještě nevypadl, první zoubek měl až ve 13.tem měsíci, takže tady bude asi zpoždění… roušku nenosí skoro vůbec..

• Citovat
  • Nahlásit
257
5.6.21 21:56

Syna vždy při nachlazení taky bolí i ouško. ORL bývá bez nálezu, tak pravidelně odcházíme s tím, že je vše propojené a jak je nachlazený, tak je bolest prostě od zubů. A to má taky všechny v pořádku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat