Bolest zad a mírné bodání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaKoub.k
Stálice 59 příspěvků 05.01.17 09:12
Bolest zad a mirny bodani

Ahoj holky chci se zepzat.
Jsem ted tehule teprve na zacatku podle menst. kalendáře 5 tt a podle doktorky v 4+2 tt.
Chci se zeptat zda je normalni ze me pobolivaji zada v oblasti ledvin jako bych to mela dostat? Obcas me picha i na obou stranach (stridave) na vajecnikam. Je to normalni?
Dekuju za odpoved

Reakce:

reliska
Kecalka 451 příspěvků 05.01.17 22:31

Ahoj, taky jsem to měla. Často mne bolelo v podbříšku jako při menzes. Bylo to na začátku těhu, prý se rovná děloha atd. Ale radši to pro svůj klid řekni MUDr. Přeji hodně zdraví!

MartinaKoub.k
Stálice 59 příspěvků 06.01.17 10:23

@reliska dekuju za odpoved. Ja jdu k doktorce az 17.1 zatim nic nechci uspechat. Tak uvidime.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >