Bolest zad a panická porucha - Třeboň nebo Jáchymov

8176
26.9.20 11:26

Bolest zad A panicka porucha - Trebon nebo Jáchymov

Ahoj, už vic jak rok mam po odstranění dělohy problémy se zády (pohla plotynka, zborceny svaly atd). Každodenní bolest a ted se k tomu přidala i ramena.

Ted se mi povedlo dopracovat se po roční rehabilitaci do fáze: dáme lázně

Rehabilitacni doktor navrhuje Jáchymov. Na jse ho ptám na Trebon a on, ze to by taky slo, ale ten Jáchymov je asi lepší. Obvodacka na to: Jáchymov je strasne ošklive město, ale asi bude dobrej. A ja bych nejradši do Trebone, protože to tam znám a jsem strasne vyplasena z tři týdnu mimo domov - mam panickou poruchu a stavy úzkosti. V noci se budim hrůzou z toho, ze odejdu kamkoli na takovou dobu. Ale fakt lázne potrebuju. Je to moje poslední možnost záchrany zad.

A ted dotaz: kam mam jet? Co myslíte, ze pomůže vic? Bahno nebo radioaktivní voda?

Jáchymov: Jak přežít ve městě, kde jsou jen lázně a zbytek tvoří menšiny spoluobcanu v rozbitych domech (info z netu plus fotogalerie z rajcete plus fotky na mapách, fakt je to město duchu bez obchodu s jednou lékárnou a tím to konci), přežít na podzim (depka jako prase i bez psychické poruchy) takovou dobu bez rodiny? Koukala jsem na nějakou kulturu a nic. Vše je kvůli koronaviru zavřené. Rikala jsme si fajn, je tam kino - zavřené, pilates bych zkusila - zavřené, všechno zavřené,.

Nerada bych abych to vypadalo, ze hledám jen výmluvu proč nejet do lázni které mi doporučuje doktor (Jáchymov), ale…bože…jak se rozhodnout? A hlavně nikdy nemůžu mít jistotu, ze v Třeboni mi bude psychicky lip než v Jáchymově. Je to proste stres. A tím vic se stresuju, ze me odkudkoli vyhodi když se jim tam zhroutim.

Hlavně jsem se asi chtela vykecat. Díky za přečtení a třeba i za názory. Díky holky!

Jo a jsem z Prahy a neridim, takže žádné výlety z lázni, za účelem zážitku a nemysleni na blbosti, nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10146
26.9.20 11:59

@Krčka V Jáchymově i Třeboni jsme byli na návštěvě, když byla tchýně v lázních. Na mě ten Jáchymov taky působil dost depresivně. Tam to chce spíš vyjet někam nahoru a pak jsou tam krásné procházky, což nevím, jestli je realizovatelné bez auta a s lazeňským reźimem :think:. Treboň na mě působila daleko přívětivěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8176
26.9.20 12:14

@ivašot. No tak to jsem čekala a Zároveň nechtěla slyšet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8176
26.9.20 12:25

@ivašot. A jestli se muzu zeptat: s čím se tam léčila a které lázně ji vic pomohly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10146
26.9.20 12:47

@Krčka Tchýně se léčila se zády, byla i na operaci, měla odvápněné obratle a tím se jí bortily… fakt už nevím úplně přesně :oops:. Žádný zázrak se v lázních nekonal, ale víc jí prý sedla ta Třenoň, ale myslím, že u ní taky velkou roli hrálo prostředí.
A ještě jsem si vzpomněla, že sousedla po operaci plotýnek jezdí do Třeboně a moc si je chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama