Reklama

Bolest zad a podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

crazymisha
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 03.09.18 07:15
Bolest zad a podbřišku

Ahoj holky, 7.9. v patek bych mela dostat MS, ale dnes uz od noci me boli podbrisek a zada v krizi. Bricho citim napnute a nafoukle. Do toho me boli prsa hodne. Mate s tim nejaka zkusenost? :nevim:

Reklama

Reakce:

chrastitko11
Kecalka 472 příspěvků 03.09.18 12:57

@crazymisha toto já mám jako normální příznaky před menstruací ;)

Lucíík1234
Nováček 3 příspěvky 03.09.18 17:32

Ahoj, já mám ms dostat 8.9. Vždy mě bolí cca týden do předu prsa a břicho… tento měsíc mě prsa bolí jen trochu jsem nafoukla tlaci mě jakoby v podbřišku a až v kříži. O miminko se snažíme rok a půl kdy mi zjistili PCOS nevím zda je to v sugerace nebo se konečně zadarilo? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:54

Ahoj, ja jsem měla něco podobného,bolest v podbřišku plus teda hodně levá strana břicha a bolest v kříži…MS mimo termín a hodně slabá.Ukázalo se ze mám cystu na levé straně vajecniku. :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >