Bolest zad a v krizich, kam zajit?

37
22.2.20 05:20

Bolest zad a v krizich, kam zajit?

Ahoj, uz dva dny nespim a bolesti i brecim. Uz asi mesic mam skriply nerv v kotrci, byla jsem s tim u ortopeda i gynekologa a oba se mi smali, ze to je bezne a nemaji, jak by mi pomohli.

No ted posledni 2 dny je bolest k nevydrzeni, nemuzu sedet a uz vubec ne stat nebo lezet, aniz bych nebrecela bolesti (doslova). Kratkodobe ulevi dva paraleny, ale za chvíli to je zpět. Vcera jsem mela i teplotu 38.4 (celkem za kratko se mi ji povedlo snizit a twd mam kolem 37.5, ale s paraleny).
Jsem ve 4. mesici a nepribiram, takze váhou by to byt nemělo.

Divala jsem se na net, ze by to mohl být i zanet ledvin, ale vylucovani me neboli a pripada mi to opravdu od zad, jak kdyby se mi do patere zakousla nejaka bestie.
Je sobota, ale asi uz dalsi den nevydrzim, kde zajit, aby me nevyhodili s tim, ze si to mam přetrpět, prosim?

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4354
22.2.20 05:39

Jednoznačně neurologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35536
22.2.20 06:38
@Halamka píše:
Jednoznačně neurologie.

A neurolog doporuci paralen 1g 4× denne, klid a suchy teplo :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
22.2.20 06:47

Tak vzhledem k tomu, že máš i teplotu, to ty ledviny fakt být mohou. Já neměla žádné obtíže, jen bolesti v zádech. A zjistilo se, že začínám mít zánět ledvinových pánviček. Deloha tlačila na mocovody a moč nemohla volně odtékat.
Za praktikem nebo gynekologie, test moči a odběr krve, z toho to tenkrát poznali u mě. A ještě mě doktorka sevrenou pěstí bouchla do míst, kde jsou ledviny a bolesti ihned poté byly horší. Takový jednoduchý ukazatel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7450
22.2.20 07:15

Šla bych na pohotovost, ono toho v sobotu stejně moc nezmůžeš. Taky bych se přiklonila k ledvinám, já prodělala ledvinovou koliku jako netěhotná, dostala jsem něco na bolest a bylo po problémech. A problémy s močením tomu taky nepředcházely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
22.2.20 07:15

Na narovnani kostrce a skripleho nervu kvalitni soukromi fyzio… ale s tou teplotou se mi to moc nezda, asi bych se nakvartyrovala do nemocnice at ti pomuzou, vzdyt jses tehu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2766
22.2.20 07:21

Přesně jdi na pohotovost a stuj si za vyšetřením, klidně nadhoď obvavu s ledvinama. Kdyby to byl nerv, tak si myslim že by se to takhle nestupňovalo.
Minimalně by ti na to mohli dat injekci ať se ti uleví..teda jestli se to v těhu může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
22.2.20 07:22

Šla bych za praktikem, nechat si nabrat krev a na neurologii. Neurolog určitě Paralen nepredepise, na záda existují jiné medikamenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35536
22.2.20 07:58
@Ju21na píše: Šla bych za praktikem, nechat si nabrat krev a na neurologii. Neurolog určitě Paralen nepredepise, na záda existují jiné medikamenty.

V tehu? To si bud jista, ze neurolog paralen doporuci.
Ty teploty jsou divny, ja bych sla spis na tu urologii. Kdyztak zakladatelku pak nekam preposlou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12757
22.2.20 08:47

Zkusit vyloučit ledviny, a pokud je to od zad tak fyzioterapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
22.2.20 14:20

Tak pecka.. byla jsem na pohotovosti (objeli jsme tri, dve z toho zavrene!) a tam mi zmerili teplotu (38.2 po Paralenu) a predepsali polovicni davku paralenu a to je vse.. myslim, ze do pondelka zdechnu bez spanku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama