Bolest zad, mykóza a NT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadule17
Nováček 2 příspěvky 18.09.18 14:05
Bolest zad, mykoza a NT

Ahoj. Tak si jdu po dlouhé době pro zkušenost. Mam momentálně problém s tím, ze už mě asi 3 týdny trápí bolest zad v kříži, do toho jsem dostala mykozu. Jelikož se už po 3 vrátila šla jsem k dr. udelala mi stery a čekám na výsledek, ptala sem se ji jestli ty mykozy nemůže taky způsobovat NT Jaydess. Paní doktorka je velmi ochotna a pošle mě na nějaké větší vyšetření ohledně toho tělíska, jestli to nezpůsobuje. Mam ho teprve půl roku a nikdy sem na mykozy netrpěla… O bolesti zad sem ji neřekla protože mě to nenapadlo a říkala sem si ze to nebude z toho, ale napr. U Mireny si hodně žen stěžuje pravé na bolest zad, tak mě teď napadlo jestli to Jaydess taky nezpůsobuje. Do toho všeho ještě od včerejška slabě spinim, je to takový naruzovely výtok.
Tak se chci pravé zeptat jestli mate někdo taky takovou zkušenost :roll:
Děkuji za každou odpovědi holky…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >