Reklama

Bolest zad, mykóza a NT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadule17
Nováček 2 příspěvky 18.09.18 14:05
Bolest zad, mykoza a NT

Ahoj. Tak si jdu po dlouhé době pro zkušenost. Mam momentálně problém s tím, ze už mě asi 3 týdny trápí bolest zad v kříži, do toho jsem dostala mykozu. Jelikož se už po 3 vrátila šla jsem k dr. udelala mi stery a čekám na výsledek, ptala sem se ji jestli ty mykozy nemůže taky způsobovat NT Jaydess. Paní doktorka je velmi ochotna a pošle mě na nějaké větší vyšetření ohledně toho tělíska, jestli to nezpůsobuje. Mam ho teprve půl roku a nikdy sem na mykozy netrpěla… O bolesti zad sem ji neřekla protože mě to nenapadlo a říkala sem si ze to nebude z toho, ale napr. U Mireny si hodně žen stěžuje pravé na bolest zad, tak mě teď napadlo jestli to Jaydess taky nezpůsobuje. Do toho všeho ještě od včerejška slabě spinim, je to takový naruzovely výtok.
Tak se chci pravé zeptat jestli mate někdo taky takovou zkušenost :roll:
Děkuji za každou odpovědi holky…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >