Bolest zad po potratu

Anonymní
24.12.19 17:39

Bolest zad po potratu

Ahoj holky, jsem dva dny po potratu v 19tt byla jsem na vyčištění dělohy. Ale dneska mě chytla taková bolest v kříži která vystřeluje do noh…horečku nemám a krvácím přiměřeně není to nic velkýho, jako při MS…mám plašit? Volala jsem na gyndu ale po telefonu mi nic říct nechtějí…a sama se tam teď nedostanu musela bych volat sanitku a na to to zas není. Bolelo mě to takhle před tím potratem než mi praskla voda proto si trochu myslím jestli to nemá něco společného se zavinovanim dělohy… Myslíte že můžu případně třeba paralen? Beru jen léky na stahování dělohy.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

9344
24.12.19 20:15

Může to být zavinovací dělohy. Měla jsem to tak po porodu. Bolí tě takstale nebo nárazově? Za pár dní to přejde. Pokud chceš, přece jen zkontrolovat, vem si taxi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
24.12.19 23:29

Ahojky, mrzí mě co se ti stalo… Také jsem o malého přišla v 19tt. Je to sice už sedm měsíců ale moc dobře si pamatuju že jsem též měla hrozné bolesti v kříži… Měla jsem napíchnuty epidural porod mi kvůli náhle zjištěné VVV neslučitelné se životem miminka vyvolavali. V dětství jsem měla já osobně zdravotní problémy a dělali mi mnohokrát takzvané lumbalni punkce cca 8× tím epiduralem se mi to vše jakoby vzbudilo a veškeré ty vpichy do zad cítím znovu… Před MS nebo když se jen mění tlak a počasí… Takže bych řekla že to tělo se zkrátka ze všeho vspamatovává dej tomu čas a odpocivej… V kříži mě hodně bolelo i před „potratem“. Přeci jen už to nebyl úplný začátek těhotenství. Drž se posílám alespoň tak na dálku obejmuti :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
25.12.19 10:20

@Eva.e děkuju… Také mě to mrzí…do téhle chvíle jsem netušila že v takovémhle stádiu těhotenství se to ještě děje :( navíc malej byl úplně zdravej…jelikož jsem byla po IVF dělali všemožný geneticky testy…proto tomu nerozumím… :( Víš sama jaká je to bolest…jsem pořád jak v transu…nechápu že před chvílí ještě bylo v bříšku a najednou není… Já tyhle křížovy bolesti mívám i při MS tak to bude snad ok… V pondělí jdu stejně ke svýmu gynekologovi tak se ho na to kdyžtak zeptám. Jinak mě naštěstí tolik netrápili…napichli mi oxitocin a do hodiny jsem šla na sál… Akorát po zákroku jsem měla stahy asi po 3 minutách dost silný…ale měla jsem plnej močak takže pak se to dost zklidnilo… A to mě při tom ještě doktor mačkal břicho..bylo to strašný… Ale asi jediná fyzická bolest…pak už mě bolelo jen u srdce a pořád bolí… :( Chlapeček nás… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
25.12.19 11:57

@Lusicek
Měla jsem to stejně, jen stim že to bylo naše první mimi přirozeně… Od prvních výsledků vše v pořádku a pak najednou rána jak z čistého nebe. :(… U tebe je to hodně čerstvé… Ta bolest a smutek se bude měnit a bude přicházet v různých vlnách u každého je to jiné… Někdo snáší určité věci líp někdo hůř… Časem se ta bolest opravdu nějak otupí. Mně zjistili vzácný geneticky dědičný syndrom takže stále čekáme na nějaké výsledky… 5mesicu po jsme dostali první výsledky z genetiky a teď čekáme na další… Přirozeně nám už těhu nedoporučují mám 50 na 50% že by se to opakovalo takže po novém roce až snad budou další výsledky Budem moct navštívit CAR a Budem se moct posunout zas dál. Kdybys chtěla klidně napiš do zpráv. ;) Opatruj se. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama