Bolest zad po prvním těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kika2
Kecalka 165 příspěvků 18.07.10 17:15
bolest zad po prvním těhu

Jsem skoro rok a půl po porodu a mám už od šestinedělí bolesti zad.Rehabilitací mám za sebou bezpočet,ale bez 100% výsledku.Teď jsem se výrazněji zlepšila díky Vojtově metodě.Cvičíme ji s manželem asi pět týdnů.Podle fyzioterapeuta by mi měli stačit 3měs.aplikovat a budu ok.Příští rok bych chtěla zase otěhotnět,ale mám strach jak to bude v dalším těhu a po dalším porodu.Máte některá s tímhle zkušenosti.že vás bolela záda u prvního dítěte a druhého ne?nebo mám počítat s tím že to bude stejný ne-li horší Mám strach abych se pak byla schopná o děti postarat.Po tom prvním porodu jsem byla dost v pr…Když měl syn 4kg tak jsem ho nebyla schopná zvednout s postýlky a celá rodina mi musela dost pomáhat.No každopádně jsem při tom prvním těhu necvičila,právě naopak měla jsem klid.režim kvůli měkkýmu čípku.

Reakce:
rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.10 10:53

Ahoj,je pravda že do prvního porodu jsem nevěděla co je bolest zad,v těh.to začlo a po porodu už se to nijak nezlepšilo,taky je pravda že jsem malou chovala až do uspání ještě když měla šest kilo,takže si za to můžu sama,ale myslím si že bolesti v této míře jsou normální.Ty na tom budeš asi podstatně hůř,no moc jsem ti nepomohla.Tak aspoň přeju rychlé zlepšení :wink:

kika 2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.10 14:42

Díky,no tak už vojt.cvičím dva měsíce a super.Už mě záda jen pobolívají jen když syna moc přenáším a to už je fakt proti tomu dřívějšku luxus.Žádný blokády.Je fakt že se mi úplně změnilo i držení těla.Chodím jak pravítko a při tom to drží samo,nemusím se o to nijak snažit.Takže vojt.metodu doporučuju nejen pro děti :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >