Bolest zad při omikronu -jak dlouho ještě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
168
21.1.22 22:44

Bolest zad při omikronu -jak dlouho ještě?

Ahoj,

Nakazila jsem se s dcerou omikronem, dcera je v pohodě, ale já měla od soboty teploty, od pondělí bez teplot, ale dodnes všechny noci šílené bolesti zad, které teda jsou i ve dne, ale v noci mi nejde spát. Nejde to protáhnout, nic… Někdy je mi do breku. Můžu akorát paralen, protože kojim, ale ani s tím to nechci přehánět.

Máte někdo zkušenosti? Jak jste řešili? Případně pomohl nějaký cvik? Hlavně chci slyšet, že to někdy přejde, začínám být nepříčetná 🙈

Díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
406
21.1.22 22:48

Ahoj, tak to mě taky zajima. Mám stejny problem, kdyby mě nebolely tak strasne ty zada, mavnu nad covidem rukou. Ale zeru pořad prášky, protože ta bolest se nedá vydrzet. mám to od pondeli. Skáču na balonu, trochu pomuze. Manželovi pomohla horka sprcha. Doufam, ze někdo poradi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
21.1.22 23:14

@Elektra jn, na balonu taky :mrgreen:, pomaha mi se protáhnout, metronomy, mojzisova, ale jen na chvíli. Horká sprcha když to jde, pořád… Pak taková ta masáž beder, jak dělají muži ženám u porodu :oops: Já jinak nerada ty prášky, ale už jsem z toho brečela… Tak moc držím palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18944
21.1.22 23:24
@deMerteuil píše:
@Elektra jn, na balonu taky :mrgreen:, pomaha mi se protáhnout, metronomy, mojzisova, ale jen na chvíli. Horká sprcha když to jde, pořád… Pak taková ta masáž beder, jak dělají muži ženám u porodu :oops: Já jinak nerada ty prášky, ale už jsem z toho brečela… Tak moc držím palce…

Teplé obklady? Mám takový větší gelový polštářek, nahřívám. Bolest zad po omikronu nemám, ale po každé migréně mi ztuhne a bolí šíje, že taky neusnu. Tohle pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
21.1.22 23:40

Holky a neudělal se vám někde v zádech zánět, absces? Dcera (25) měla u covidu putovní záněty v celém těle - chvíli tam, pak se přesunul zase jinak, postupně se posouvaly směrem dolů a bylo to pro ni peklo, jak sama řekla, 3 týdny očistce, protože ty bolesti byly šílené. Třebas když se jí zánět nastěhoval do kolene a ona zjistila, že se na nohu ani omylem nepostaví, o 4 dny později přesun do kontíku, že nohu za sebou tahala jak mrzák, prý stejná bolest jako při zlomenině (kterou si kdysi taky prodělala).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.22 23:41

Při kojení můžeš normálně Ibalgin v běžném dávkování. Mně teda funguje na bolest mnohem lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30133
21.1.22 23:53
@Sunlight515 píše:
Holky a neudělal se vám někde v zádech zánět, absces? Dcera (25) měla u covidu putovní záněty v celém těle - chvíli tam, pak se přesunul zase jinak, postupně se posouvaly směrem dolů a bylo to pro ni peklo, jak sama řekla, 3 týdny očistce, protože ty bolesti byly šílené. Třebas když se jí zánět nastěhoval do kolene a ona zjistila, že se na nohu ani omylem nepostaví, o 4 dny později přesun do kontíku, že nohu za sebou tahala jak mrzák, prý stejná bolest jako při zlomenině (kterou si kdysi taky prodělala).

Zanet tam mozna mela, ale abscesy tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
23.1.22 17:15

@deMerteuil ahoj, tak co zada? Mne už se to dnes zda lepsi. Ještě včera jsem teda byla zoufalá, ze to nikdy neprejde, ale dneska tuk tuk je to mnohem mnohem lepsi. Tak doufam, ze to nezakriknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.2.22 20:39

Taky jsem měla šílené bolesti zad a myslela, že to nikdy neskončí. Bez ibalginů bych neusla. Trvalo to aspoň 3 týdny. Takže to přestane, je třeba vydržet. Já už taky byla zoufalá. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.22 20:09

Dobrý večer. Reaguji na příspěvky týkající se bolesti zad při omikronu. Já PCR negativní, ale bolesti zad neskutečné. A to celých zad, ne jen beder. Můžete někdo poradit, co zabírá, už jsem zoufalá. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
13.2.22 23:51
@Petra Sekaninová píše:
Dobrý večer. Reaguji na příspěvky týkající se bolesti zad při omikronu. Já PCR negativní, ale bolesti zad neskutečné. A to celých zad, ne jen beder. Můžete někdo poradit, co zabírá, už jsem zoufalá. Děkuji

Mě pomohly jednak prášky na recept od obvodní doktorky, na uvolnění kosterniho svalstva, a pak ležet na elektrické dečce. Nemohla jsem se ani pohnout, to suché teplo pomáhalo hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.22 00:46

@deMerteuil Za jak dlouho to přešlo??? Mám to taky a jsem už zoufalá :-(((

• Citovat
  • Nahlásit
1393
18.2.22 05:07

Bolest zad mě úplně paralyzovala. Něco hrozného. Udělala jsem pár kroků a sla jsem pomalu k zemi. Uzívala jsem novalgin 500. Jedno ráno uz jsem nemohla ani vstát az jsem bolestí brečela. Trvalo to tak zhruba týden. Pak uz byly bolesti slabší a v práci jsem to tak nejak rozhybala. Drzte se :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat