Bolest zad u mladé holky

17.11.19 18:01

Bolest zad u mladé holky

Zdravím, co Vám pomáhá na bolest zad? Bolí mě každý den a nejvíce v oblasti mezi lopatkami. Dělám ve fabrice, do toho nějaké sportovni aktivity a pes, kterému se snažím hodně věnovat. Je mi 25 a někdy to bolí tak, že na nich nevydržím ani ležet. Vím, že je to občas z přetížení, ale jsem na to ještě mladá, řekla bych. Máte nějaké ověřené tipy a cviky? Předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13468
17.11.19 18:13

Co děláš za sport? Držíš správně tělo? Nemáš stres? Mě na záda hodně pomáhá cvičení na míči, neprochladnout a nenervovat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 18:39
@Kriss Tina píše:
Co děláš za sport? Držíš správně tělo? Nemáš stres? Mě na záda hodně pomáhá cvičení na míči, neprochladnout a nenervovat se.

Ze sportu od každého trochu, na co mám zrovna náladu. Tělo se snažím držet správně, vždy když si to uvědomím a ve stresu jsem v podstatě pořád, to zaháním těmi aktivitami. Jaké cviky na míči ti pomáhají? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
17.11.19 18:47

Nejake vysetreni za sebou mas? Bylo by dobre vyloucit Bechterevovu nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18622
17.11.19 18:51

Dojdi si za fyziotetapeutkou. Urci, kde je problem a doporuci cviky a vhodne pohybove aktivity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
18.11.19 13:25

Pokud to není onemocnění, tak máš slabou horní část zad. Rozhodně bych ti doporučil dělat shyby, klidně začni po jednom. Pokud jsou vysílené jednotvárnou činností v práci, musíš je zpevnit. Na část kolem lopatek jsou shyby rozhodně nejlepší.
Určitě bych ale začal u fyzioterapeuta. To ti tady nikdo neřekne, co ti doopravdy je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama