Bolest zad v 16. tt

2309
5.8.13 12:36

Bolest zad v 16.tt

Bolí mě záda, od kříže dolu ke kostrči, někdy to střílí do zadku. V sobotu jsme byli ný plovárně, váleli se na dece, trochu jsem plavala…v noci spím u otevřeného okna, pravděpodobně odkpaná…včera po chvíli sezení ukrutná bolest zad, nevěděla jsem jak si sednout, jestli stát nebo ležet, vydrželo to po zbytek dne. Ráno mi nic nebylo, tak jsem se pustila do úklidu skříně, v sedě něco probírala a vrátilo se to, bolí to i když ležím, stojím, sedět se nedá. Jsem nastydlá, omačkaná z ležení na dece, nebo je to součást těhuobtíží? Mám jít k doktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
5.8.13 12:39

Spíš si prostydla, aspoň to na mě tak působí. Můžeš to mít třeba i z klimy? Mně nikdy teda záda při těhotenství nebolely a k dr. bych nešla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3773
5.8.13 12:55

@Hanymany já to přesně tak měla cca také od toho 16tt. Jsou to až křeče a střílí to do kostrče a jde mi to po pánvy k pravé noze :nevim: Teď už je to zase trochu lepší, ale jakmile déle vařím nebo uklízím, tak ty křeče prostě mám a chodím jak důchodkyně :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
5.8.13 13:03

@Kattynka89 aha? A říkala jsi to u doktora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anna.V
5.8.13 13:04

Tak me zada boli od zacatku.. A nejvic vecer po dlouhe prochazce..ja bych ale rozhodne k doktoru zasla. Nic za to nedas a budes mit klid, ze to nejsou ledviny nebo tak.. Jsem ve stejnem tydnu a dostala jsem zanet mocaku. Porad jsem si rikala, ze to nejak „rozchodim“ a zapiju brusinkama, ale jenom se to zhorsilo.. Fakt to nepodcenuj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3773
5.8.13 13:07

@Hanymany no jen jsem to zmínila, když se mě ptal, zda jsou nějaké potíže a říkal, že to je normální, že se to tam rozšiřuje a může to způsobit i takovou bolest. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama