Bolest zad v dolní části v 21. tt těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 18:07
Bolest zad v dolni casti v 21tt.tehotenstvi

Ahoj holky. Jsem v 21tt a začaly mi píchavé bolesti ve spodní části zad (přesněji v levé) a vystřelují i do nohy. Je to opravdu intenzivní bolest nedá se normalně jít :-(cítím každý krok vystřelující do nohy. Pocit jak kdyby mě někdo bodal v tom místě nožem. Nemůžu pořádně nic dělat mám to už 4 DEN. Chtěla jsem se zeptat zda to souvisí s těhotenstvím a jak se dají tyto bolesti zmírnit co pro to udělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 22.03.14 18:14

@Bettyska Nic moc, nenadelas..To bude od toho jak se roztahuje deloha, nebo nejakej skriplej nerv, Jo a bude hur 8)

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 18:16

@Andy27 Taky si myslim ze to bude asi nerv :-(( A NEVIS CO S TIM? NEBO KAM ZAJIT?

Lerista
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 22.03.14 18:20

Mně začaly takhle bolet záda ve 12 tt. Letěla jsem ortopedovi, že mám bloklá záda a on, že je to těhotenstvím… Klepala jsem si na čelo, jako že to je moc brzo, břicho žádné. Prý hormony. Rehabilitace samozřejmě nepomohly. No, přežila jsem to až do porodu. Malá se narodila a bolesti zmizely… Asi to fakt budou těhu změny a budeš muset vydržet. :hug:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 22.03.14 18:22

@Bettyska No jestli te tam tlaci nekde mimi, tak moc nenadelas.Ale zasla bych k obvodakovi aby ti poradil.Me se zaqtp skripl nerv v pravo a hruuuza, fakt desna bolest. Poradily mi v nemocnici, polehavat na leve strane abych nezatezovala tu pravou a kocici hrbety, taky se polstarkem snazim podpirat kriz kdyz sedim. A teplo je taky dobry, tak zkus i teplejsi sprchu na ty zada

Kate92
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 22.03.14 18:24

Asi tě nepotěším, ale vystřelující bolest do nohy mám už dost dlouho, už jsem 32 tt a věřím, že to přejde až po porodu..

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 18:36

Holky kdyz to boli v sede v leze to jde vydrzet ale ja neujdu ani 40 metru je to strasna bolest. :-( cetla jsem na netu ze pomahaji podpurne pasy nebo tejpy na zada to by taky mohlo pomoci…delam kadernicinu a nedokazu si predstavit pristi tyden v praci..:-( V pondeli jedu na screening tak to reknu doktorovi a uvidime…no je to zoufalstviii…Klobouk dolu vsem kdo to musel vydrzet

magdík123
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 22.03.14 18:41

Ahojky, @Bettyska me takove bolesti zacaly kolem 12 tt…To byla hruza, nemohla jsem udelat skoro krok, bolely me nohy az ke kolenum, nemohla jsem se otocit se v noci no proste nic…resila jsem to s doktorkou a ta me poslala k fizioterapeutce tak jsem to trosku procvicovala, a musim rict, ze ted jsem v 21tt a zada me boli tak jednou za dva dni…tak to zkus treba ti pomuze

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 18:48

@magdík123 No uz jsem si rikala ze ji budu muset zavolat ze by taky pomohla…ja se jeste otociiim ono to biliii ale porad se to da vydrzet ale jak zacnu stoupat tak to je katastrofa :think: Tak to mame stejny tyden to je super:-)kdy mas terminek??ja v po jdu na tu kontrolu tak snad bude vse oka…Vcera jsem byla u kamaradky stufovala cinskou medinu tak me udelala masaz a spodek jsem mela obratle o 2 cm posunute bokem tak se to opatrne rovnalo ale tim ta bolest opravdu nebude.

smiley1
Závislačka 3106 příspěvků 22.03.14 19:08

Mela jsem to stejne - ortoped ani masaz nepomohlo. Koupila jsem si ten nahrivaci pas a dala si ho na „zadek“ a ono to pomohlo…

zuzana.vincurova
Kecalka 158 příspěvků 22.03.14 19:53

Ahojky, ja jsem ve 28tt a mam úplne to samé, bohužel mam i stent v ledvine takže to mam snížené jeste tím. V úterý začínám chodit na rehabilitaci teda spíše něco jako lehkoučké masirovani. Snad mi to aspon trochu pomůže :-)

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 20:10

@smiley1 Ja asi hodku sedim a nahrivam se elektrickou deckou jen mam strach abych nejak neublizila miminku…ale ted jsem sla na zachod a rekla bych ze to bylo o malinku lepsi tak asi teplicko trosku pomuze…

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 20:10

Decku maam na zadku a sedim na ni :palec:

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 22.03.14 20:11

@zuzana.vincurova Musiii to pomoct! :palec: :hug:

magdík123
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 22.03.14 20:19

@Bettyska jojo, vypada to, ze jsme na tom stejne..Ja mam termin 29.7 a ty??

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama