Reklama

Bolest zad v podbříšku a silné tlaky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Locie Piskorová
Nováček 2 příspěvky 04.12.17 12:42
bolest zad v podbříšku a silné tlaky

Ahoj holky jsem 29 tt mám už druhý den mě bolí záda v podbříšku a mám silné tlaky do spod jsou dost nepříjemné máte některá skušenost předem dík za odpověd

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33133 příspěvků 10 inzerátů 04.12.17 12:47

Pokud se ti něco nezdá a máš velké bolesti, běž k lékaři. Takové ty tlaky jsou ke konci těhotenství normální, ale my tady nemůžeme posoudit, jestli se něco neděje.

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 04.12.17 12:48

29tt je brzo, být tebou jedu k lékaři. Třeba to nic nebude, ale v tomhle týdnu raději plašit zbytečně něž něco zanedbat a mýt takhle hodně nedonošené miminko. Držím palce

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 12:50
@Locie Piskorová píše:
Ahoj holky jsem 29 tt mám už druhý den mě bolí záda v podbříšku a mám silné tlaky do spod jsou dost nepříjemné máte některá skušenost předem dík za odpověd

supem k dr, pořád lepší zbytečně, než pozdě..

Locie Piskorová
Nováček 2 příspěvky 04.12.17 12:51

Mám to poprvé ty bolesti se dají vydržet nejsou zas tak silné ale ty tlaky jsou silné :( asi opravdu budu muset jet k doktorovi

niki V
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 04.12.17 13:02

Jela bych okamžitě, nechci strašit ale měla jsem podobné bolesti ve 27tt a byly to kontrakce, v nemocnici mi porod rozehnali.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 04.12.17 13:08
@niki V píše:
Jela bych okamžitě, nechci strašit ale měla jsem podobné bolesti ve 27tt a byly to kontrakce, v nemocnici mi porod rozehnali.
Stejná zkušenost, porod rozehnan v 30tt, ovšem jen na chvíli, později ty samé pocity a porod.

Lucinkaa-a
Nováček 4 příspěvky 04.12.17 18:08
Test slabá čárka

Ahoj holky dnes jsem si udělala test a přijde mi že tam je slabá Čárka… Poradi někdo? Vidíte ji také?

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 05.12.17 10:24

@Lucinkaa-a ano vidím

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >