Bolest zad v podbříšku a silné tlaky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Locie Piskorová
Nováček 2 příspěvky 04.12.17 12:42
bolest zad v podbříšku a silné tlaky

Ahoj holky jsem 29 tt mám už druhý den mě bolí záda v podbříšku a mám silné tlaky do spod jsou dost nepříjemné máte některá skušenost předem dík za odpověd

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 04.12.17 12:47

Pokud se ti něco nezdá a máš velké bolesti, běž k lékaři. Takové ty tlaky jsou ke konci těhotenství normální, ale my tady nemůžeme posoudit, jestli se něco neděje.

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 04.12.17 12:48

29tt je brzo, být tebou jedu k lékaři. Třeba to nic nebude, ale v tomhle týdnu raději plašit zbytečně něž něco zanedbat a mýt takhle hodně nedonošené miminko. Držím palce

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 04.12.17 12:50
@Locie Piskorová píše:
Ahoj holky jsem 29 tt mám už druhý den mě bolí záda v podbříšku a mám silné tlaky do spod jsou dost nepříjemné máte některá skušenost předem dík za odpověd

supem k dr, pořád lepší zbytečně, než pozdě..

Locie Piskorová
Nováček 2 příspěvky 04.12.17 12:51

Mám to poprvé ty bolesti se dají vydržet nejsou zas tak silné ale ty tlaky jsou silné :( asi opravdu budu muset jet k doktorovi

niki V
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 04.12.17 13:02

Jela bych okamžitě, nechci strašit ale měla jsem podobné bolesti ve 27tt a byly to kontrakce, v nemocnici mi porod rozehnali.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 04.12.17 13:08
@niki V píše:
Jela bych okamžitě, nechci strašit ale měla jsem podobné bolesti ve 27tt a byly to kontrakce, v nemocnici mi porod rozehnali.
Stejná zkušenost, porod rozehnan v 30tt, ovšem jen na chvíli, později ty samé pocity a porod.

Lucinkaa-a
Nováček 4 příspěvky 04.12.17 18:08
Test slabá čárka

Ahoj holky dnes jsem si udělala test a přijde mi že tam je slabá Čárka… Poradi někdo? Vidíte ji také?

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 05.12.17 10:24

@Lucinkaa-a ano vidím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama