Bolest zad v podbříšku a silné tlaky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Locie Piskorová
Nováček 2 příspěvky 04.12.17 12:42
bolest zad v podbříšku a silné tlaky

Ahoj holky jsem 29 tt mám už druhý den mě bolí záda v podbříšku a mám silné tlaky do spod jsou dost nepříjemné máte některá skušenost předem dík za odpověd

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 04.12.17 12:47

Pokud se ti něco nezdá a máš velké bolesti, běž k lékaři. Takové ty tlaky jsou ke konci těhotenství normální, ale my tady nemůžeme posoudit, jestli se něco neděje.

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 04.12.17 12:48

29tt je brzo, být tebou jedu k lékaři. Třeba to nic nebude, ale v tomhle týdnu raději plašit zbytečně něž něco zanedbat a mýt takhle hodně nedonošené miminko. Držím palce

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 12:50
@Locie Piskorová píše:
Ahoj holky jsem 29 tt mám už druhý den mě bolí záda v podbříšku a mám silné tlaky do spod jsou dost nepříjemné máte některá skušenost předem dík za odpověd

supem k dr, pořád lepší zbytečně, než pozdě..

Locie Piskorová
Nováček 2 příspěvky 04.12.17 12:51

Mám to poprvé ty bolesti se dají vydržet nejsou zas tak silné ale ty tlaky jsou silné :( asi opravdu budu muset jet k doktorovi

niki V
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 04.12.17 13:02

Jela bych okamžitě, nechci strašit ale měla jsem podobné bolesti ve 27tt a byly to kontrakce, v nemocnici mi porod rozehnali.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 04.12.17 13:08
@niki V píše:
Jela bych okamžitě, nechci strašit ale měla jsem podobné bolesti ve 27tt a byly to kontrakce, v nemocnici mi porod rozehnali.
Stejná zkušenost, porod rozehnan v 30tt, ovšem jen na chvíli, později ty samé pocity a porod.

Lucinkaa-a
Povídálka 29 příspěvků 04.12.17 18:08
Test slabá čárka

Ahoj holky dnes jsem si udělala test a přijde mi že tam je slabá Čárka… Poradi někdo? Vidíte ji také?

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 05.12.17 10:24

@Lucinkaa-a ano vidím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >