Bolest zad v těhotenství-3 trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papuska36
Stálice 69 příspěvků 16.05.19 13:00
Bolest zad v těhotenství-3 trimestr

Ahoj holky, dnes jsem byla u dr, v noci mě chytla bolest v pravém podbřišku a následně i záda, pravá strana, vlastně mě bolí celá prava strana i noha, doktor mi řekl že je to problém s páteří a že mám u konečníku stahle svaly, stazeny i cely spodek, rozvolneni stydké kosti, prohlidka bolela jako cert, tudiz nekde skripla zada. Naordinoval mi na tři dny čípky indometacin, četla jsem že je to riziko v poslednim trimestru(jsem 33.TT),ale doktor me ujistil že ne když se to nebere dlouhodobě, nemáte někdo zkušenost? Jak s čípky, tak s tou bolestí? Snad jsem to napsala srozumitelně:-)

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8619 příspěvků 16.05.19 13:24

@Papuska36 bolesti mám od bederní páteře až do lýtka vpravo. Šílený. Ale prášky teda neberu

Diana69
Kecalka 430 příspěvků 16.05.19 13:30

Já mám dobobne bolesti jako ty…ale.me na to doktor jen řekl, že mám mít klid a brát občas paralen od bolesti :nevim:

Modesta
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 16.05.19 13:43

Hm, to už bych teda zkusila nahřát záda a zalézt do postele. Případně pokud znáš nějakého dobrého maséra, zajít tam s ním. Ale pozor - masáž hlavně ve třetím trimestru může být spouštěč porodu. Proto pokud k někomu nemáš už teď důvěru, tak bych v téhle době maséra nehledala. Mě při prvním i druhém dítěti masírovala výborná masérka, ale ta byla hodně opatrná.

Aduš8
Závislačka 4440 příspěvků 16.05.19 13:50

Já ráno nemůžu bolestí vstát z postele, přes den se to malinko uvolní, ale bolesti mi jdou od zad až do podbřišku. Při chůzi mě bolí kyčle úplně hrozně. Ale prášky do sebe nervu, do porodu to musím vydržet. Zkusila bych nějakého maséra, co se specializuje na těhotenské masáže

Váš příspěvek
Reklama