Bolest zadečku během koupání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markii2
Stálice 82 příspěvků 23.01.19 12:23
Bolest zadečku během koupání

Ahoj holky, obracím se na vás jestli některá nemáte s tím zkušenost: malou (rok a půl) už třetí den bolí během koupání zadeček. Když si sedne do vody, zachvili spusti hysterický pláč a pláče než jí vytáhneme z vody… Přitom nemá žádné opruzeniny, kaká taky normálně, celý den je v pohodě… Tak já už nevím :-/..

Reakce:
pannda
Kelišová 6796 příspěvků 36 inzerátů 23.01.19 12:31

Myslíš že to bude bolesti zadečku? Zřejmě se jí koupání nelibi

Zwetta
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 23.01.19 12:36

@Markii2
A co špatná teplota vody? Nemůže to být tím? ;) :think:

unuděná
Kelišová 5972 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 12:47
@Markii2 píše:
Ahoj holky, obracím se na vás jestli některá nemáte s tím zkušenost: malou (rok a půl) už třetí den bolí během koupání zadeček. Když si sedne do vody, zachvili spusti hysterický pláč a pláče než jí vytáhneme z vody… Přitom nemá žádné opruzeniny, kaká taky normálně, celý den je v pohodě… Tak já už nevím :-/..

A proč myslíš, že pláče kvůli bolesti zadečku?

Markii2
Stálice 82 příspěvků 23.01.19 12:59

@Zwetta celou dobu jí koupeme ve stéjné teplotě právě

Markii2
Stálice 82 příspěvků 23.01.19 13:01

@unuděná protože když pláče tak si tam ukazuje a křičí bolí…

unuděná
Kelišová 5972 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 13:13

@Markii2 Taky to může být vepředu :think: Zkoukni jí, jestli nemá červený poševní vchod, nebo nějaký výtok, poranění? Při čůrání si nestěžuje? U toho zadečku není až tak moc, co by s ním mohla mít, pokud také ne nějaké drobné poranění, které by jí pálilo :nevim:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 23.01.19 13:22

@Markii2
Já tady ve více diskuzích už četla, že děti mohou mít ta svá období, kdy najednou přestanou mít koupání rády a začnou ho z ničeho nic bojkotovat.., tak nemůže to být Váš případ, kdy se třeba jen „vymlouvá“..? :think: Asi blbost co? :oops: :mrgreen:

Ferdina
Stálice 77 příspěvků 23.01.19 19:22

Můj syn má rok a půl a dělá totéž. Dřív koupání miloval, naopak byl řev, když jsem ho chtěla vzít z vany. Teď má dny, kdy si do vody nesedne a jen stojí a řve, že chce ven. Ale dělá to jen tehdy, když má opruzený zadek. Nemusí to být moc, stačí úplně trošičku a už si nesedne do vody. Jestli daváš do vody nějakou pěnu nebo něco, nemůže ji to nějak dráždit třeba ?

Calendulka
Kecalka 107 příspěvků 24.01.19 02:48

Taky mě napadlo, jestli ta bolest zadečku nemůže být od nějaké kosmetiky. Dceru pálila pipinka po tom, co mi utekla z vany, ve které byla jakási voňavá rozpustná koule (tudíž jsem ji neosprchovala). Když jsem ji pak osprchovala čistou vodou, už si pak nestěžovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >