Bolest žaludku v druhém trimestr

1965
22.10.20 17:04

Bolest žaludku druhý trimestr

Hezký den, prosím máte některá po jídle bolest žaludku? Někdy mi to dělá, někdy ne. Jak kdybych ho měla nafouknutý a opravdu dost to bolí, někdy i na dotek. Dnes to mám od oběda. Ihned bolest, pálení žáhy. Dám si Rennie nebo sodu a pálení přejde. Vždy se po chvíli vykrkam a trochu se mi uleví a pak se to zas rozjíždí dokud se mi nepovede vykrkat. Takže jak kdyby tam byl nějaký pretlak? Někdy to bolí jen pár minut a prejde, někdy jako dnes je to na dýl. Gyndr mi včera řekl že to prostě musím vydržet, že to je prostě těhotenství. Není něco po čem by se mi ulevilo? Vůbec nevím proč to dělá :( stejně jako jsem od začátku těhotenství opravdu každý den nafouklá. Tehu břicho žádné, ale večer břicho jak balón až to někdy bolí. Ale to snesu spíš než ten žaludek :/ děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15893
22.10.20 17:19

Jo, ja to mela pri poslednim tehotenstvi.
Zadna ostrejsi jidla, bublinky, nic kyselyho. A spat s hodne polstari. Ke konci byla fuska najit polohu na spani. Jednak si podlozit vic hlavu, kvuli zaludku a pak specialne poskladat nohy kvuli bolestem zad. Jogin by se mohl ucit. A jak jsem z te polohy v noci vypadla, vzbudila me bud bolest zad nebo zaludku.
Preslo to s porodem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
22.10.20 17:31

Já to měla taky. A nakonec to byl žlučník. Hnali mě na operaci, ale já podepsala reverz. A po porodu žlučník byl v pořádku. :pankac: Máme to v rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama