Bolest žaludku po močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 19:01
Bolest žaludku po močení

Dobrý večer dámy,
jsem ve druhém měsíci těhotenství a objevily se problémy v podobě toho, že mám neskutečné bolesti v žaludku po močení. Trvá to pár vteřin ale vždy si musím sednout abych bolest alespoň trochu zmírnila. Nemáte představu, čím je to způsobené? :think: :?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6591 příspěvků 22.04.18 19:04

No já si pamatuju něco podobného taky, ale potom to přešlo. Teď mě občas bolí břicho, když potřebuju na malou, ale nemám po ruce toaletu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >