Bolest žaludku po močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.04.18 19:01
Bolest žaludku po močení

Dobrý večer dámy,
jsem ve druhém měsíci těhotenství a objevily se problémy v podobě toho, že mám neskutečné bolesti v žaludku po močení. Trvá to pár vteřin ale vždy si musím sednout abych bolest alespoň trochu zmírnila. Nemáte představu, čím je to způsobené? :think: :?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4223 příspěvků 22.04.18 19:04

No já si pamatuju něco podobného taky, ale potom to přešlo. Teď mě občas bolí břicho, když potřebuju na malou, ale nemám po ruce toaletu.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama