Bolest žaludku po močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 19:01
Bolest žaludku po močení

Dobrý večer dámy,
jsem ve druhém měsíci těhotenství a objevily se problémy v podobě toho, že mám neskutečné bolesti v žaludku po močení. Trvá to pár vteřin ale vždy si musím sednout abych bolest alespoň trochu zmírnila. Nemáte představu, čím je to způsobené? :think: :?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4900 příspěvků 22.04.18 19:04

No já si pamatuju něco podobného taky, ale potom to přešlo. Teď mě občas bolí břicho, když potřebuju na malou, ale nemám po ruce toaletu.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama