Bolest žaludku, únava, mateřská.

4228
29.11.20 22:15

Bolest žaludku, únava, mateřská.

Ahoj holky, potřebuji se vypsat..
Už přes měsíc mě trápí bolest žaludku. Vyšetření proběhla, nic nebylo zjištěno a nasadili mi Helicid.
Mám rok a půl starého chlapečka, který je nespavé a náročné miminko, do toho kvůli Covidu doma předškoláka. Dny máme hektické, pořád jen uklízím po dětech, vařím, peru a další (samozřejmě vám nemusím psát, znáte to :D ). Cítím se vyčerpaná, unavená a někdy už opravdu nemůžu. Děti mě psychicky hodně nabíjí, takže jsem pozitivní, tělo se ale cítí strašně.
Jak zvládáte ten kolotoč s dětmi vy?
Můžou moje zdravotní problémy souviset s dlouhodobou únavou, co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
29.11.20 22:29

Ahojky, urcite to vsechno odkazuje na to, ze je toho na tebe uz hodne a potrebovala bys chvilku voraz. Alespon na tyden odjet nekam na dovcu a resit jen to, co si dat k jidlu, kam jit na vylet a co si oblect… ale to si myslim ted realne uplne neni…

Zkus alespon kdyz das opicaky spinkat, se nalozit do vany, poslechnout si nejakou relaxacni hudbu, nejake homeopatika s medunkou a udelat si i cas na sebe. To by mohlo zabrat! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
29.11.20 22:38

Ahoj, tak to máš dobrý, že tě děti nabíjí. Mě totiž spíš vybíjí :lol:. Jsem po měsíci domácí výuky + home office úplně grogy.
No a jako bolest žaludku - tak jistě, že to s tím vyčerpáním může souviset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 00:18

Kdo a jak tě vyšetřoval? Já to měla také tak a až kolonoskopie ukázala zánět střeva. Bolelo/pichalo mě v horní části břicha. Šla bych ke gastroenterologovi.

Nepředpokládám, že by to bylo z únavy, pokud nejsi vyloženě ve stresu.

Anonym, zdrav. stav.

• Citovat
  • Nahlásit
30.11.20 00:43

A na jaře, když jste byli všichni doma, jsi ty potíže neměla? Protože počítám, že tehdy jsi byla unavená úplně stejně. Takže jestli ne, únavou to spíš nebude. A stravuješ se pořád stejně? Zkusila bych změnit stravování na nějaké šetrné pro žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
30.11.20 22:07

Holky díky za rady a podporu.

@FialovaZizala
Na jaře bylo vše stejné, manžel pracoval v normální režimu. Špatně mi nebylo, ale myslím, že zdravotní stav se může změnit až po dlouhodobém stresu.
Dietu už držím, je to ale náročné, nedělá mi dobře ani spousta druhů zeleniny, ovoce, luštěniny vůbec..

@Anonymní píše:
Kdo a jak tě vyšetřoval? Já to měla také tak a až kolonoskopie ukázala zánět střeva. Bolelo/pichalo mě v horní části břicha. Šla bych ke gastroenterologovi.

Nepředpokládám, že by to bylo z únavy, pokud nejsi vyloženě ve stresu.

Anonym, zdrav. stav.

Byla jsem na gastroskopii, kde nenašli nic. Kolonoskopie je střevy, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
30.11.20 22:08

@iila Nabíjí mě jen tím, že kvůli nim vše zvládám :lol: Jinak mě tedy taky vybíjí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
30.11.20 22:11

@danydany98
Děkuji :kytka:
Oraz by byl samozřejmě ideální, ale opravdu je nereálné.
Manžel se strašně snaží, bere děti ven, navečer po práci se s nimi zavře do pokojíčku a hrají si, to ale prostě není ono. A já hlavně nejsem typ, že bych kecla k televizi a v tom klidu něco dělám. Chodím ale brzy spát a po osmé už nedělám nic a relaxuji když děti usnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat