Bolest žaludku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ViolaGrunge
Kecalka 329 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 10:34
Bolest žaludku v těhotenství

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem ve 20tt těhotenství a bolí mě hrozně žaludek, že se nemůžu ani bezbolestně postavit. Už to trvá týden. A moc s tím fungovat nejde. Čím to může být? Je to tím, že mě tlačí děloha nebo nějaký jiný problém? Měl to někdo?

Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9743 příspěvků 03.02.17 12:28

Raději bys měla s tímto zajít k doktorce :kytka:

Ceblma
Stálice 79 příspěvků 03.02.17 14:34

Já měla problémy se žaludkem skoro od začátku :? Bolesti a celé těhotenství prozvracené, dokonce i v den porodu. Od porodu se to zlomilo a je mi zase fajn :lol: každopádně k doktorovi bych raději zašla :palec:

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 03.02.17 15:02

Já jsem tohle měla od 9tt. Byla to neuvěřitelná bolest, nedalo se ani ležet, ani sedět, ani stát. V noci mě budila bolest. Pomáhala na to COCA COLA, nenechat žaludek úplně vyhladovět, to potom bylo ještě horší, a mátový čaj. přešlo to samo asi po týdnu.

balkanka
Kecalka 249 příspěvků 03.02.17 15:14

Vetsinou boli podbrisek jak se deloha roztahuje jak miminko roste, ale bolest zaludku bych asi nepodcenovala, ke vsemu kdyz trva tyden, zajdi si k lekari nebo na pohotovost.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 22.02.18 09:59
@ViolaGrunge píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem ve 20tt těhotenství a bolí mě hrozně žaludek, že se nemůžu ani bezbolestně postavit. Už to trvá týden. A moc s tím fungovat nejde. Čím to může být? Je to tím, že mě tlačí děloha nebo nějaký jiný problém? Měl to někdo?

Ahoj muzu se zeptat jak jsi dopadla, preslo Te to nebo jsi byla u doktora? Mam ten stejny problem.Tak me jen zajima o co se jednalo, do poradny jdu az ve stredu, tak jestli se mam vypravit radeji do nemocnice.Diky­.A doufam ze uz je lepe.Je to hodne neprijemne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >