Bolest žaludku v začátku těhotenství

18.3.17 23:11

Bolest žaludku v začátku těhotenství

Ahoj dnes jsem 9+4tt a už od začátku trpím na strašnou bolest žaludku, na jídlo se nemůžu ani podívat. A i když už zvládnu něco sníst stále žaludek bolí. Pořád mám pocit na zvracení, naštěstí se zatím držím. Je to vůbec normální? Vím že je v těhotenství nevolnost běžná ale že až taková :zed:. Nejhorší je ta bolest žaludku. Přejde to? Nemáte nějaký rady a zkušenosti. Předem děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3154
18.3.17 23:32

No i bolest žaludku může být forma těhotenské nevolnosti, nicméně by bylo dobré vyloučit zánět… Takže ideálně se objednat na gastro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
18.3.17 23:41

Jsem 11+4 a nevolnosti trpím už čtyři týdny. Nezvracim, ale je mi zle jako kdybych jezdila celý den na kolotoči. Před týdnem se přidala bolest v pravém podžebří. Vždy k večeru a bolest mi vystrelovala až do zad. Vždy jsem celý večer přetrpěla a ráno to bylo ok. Začala jsem si dávat pozor na to co jím. Našla jsem si dietu pro podrážděný žlučník a snažím se ji dodržovat. Hodně se to zlepšilo, dnes mně to nebolí. Případně půjdu k doktorovi, když mně to bude opět každý den bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
18.3.17 23:42

Je to normlani. Jsem 15tt. Od 6. tydne nevolnosti a boli zaludek jak kdyby mi po nem buldozer prejel. Uplne cele dny a hlavně po jidle. Ja uz se tomu smeju. Nic jineho mi nezbyva :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
18.3.17 23:43

@Martina572 já to měla. 1. trimestr jsem si protrpěla. Pak to přestalo.
Mě pomáhalo, opravdu pravidelně aspoň trochu něco sníst. Jak jsem měla prázdný žaludek, tak bolest byla nesnesitelná. A když bylo nejhůř, tak mě zabírala normální červená slazená coca-cola.
Vydrž a ono se to spraví ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 00:03

Děkuji za odpovědi. Trvá to už od začátku ale teď je to nejhorší :,(. Snažím se jíst pravidelně ale i po tom jídle je mi neskutečně zle. Doufám že to brzy přejde :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
19.3.17 06:49

@Martina572 taky jsem to tak mela. Trochu se mi to zlepsilo, kdyz jsem pila kojenecke vody a jinak taky jist pravidelne po malych porcich a nekorenit. Ale preslo me to az v druhem trimestru. Jsem potreti tehotna a vzdy jsem to tak mela :-( tak neboj, ono to prejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 07:24

@Martina572 ahoj, taky tim trpim, je to velmi neprijemne. Zkus v lekarne lek Emesin, je pro tehotne, obsahuje zazvor a vitaminy, kdyz je nejhur, tak si tabletu vezmu a je to mnohem lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
2433
19.3.17 08:12

@Martina572 Je to normální. Trpěla jsem nevolnostmi a bolestmi žaludku od 6 do 13 tt. Teď jsem 14 tt a začíná to být lepší…vydrž bude líp :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 12:23

Děkuji moc za rady :hug: doufám že už to brzy přejde někdy je to opravdu k nevydrzeni :( bála jsem se jestli to vůbec patří k tomu těhotenství aby to nebylo něco jiného :nevim: snad ne a snad to brzy přejde. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 18:58
@Martina572 píše:
Ahoj dnes jsem 9+4tt a už od začátku trpím na strašnou bolest žaludku, na jídlo se nemůžu ani podívat. A i když už zvládnu něco sníst stále žaludek bolí. Pořád mám pocit na zvracení, naštěstí se zatím držím. Je to vůbec normální? Vím že je v těhotenství nevolnost běžná ale že až taková :zed:. Nejhorší je ta bolest žaludku. Přejde to? Nemáte nějaký rady a zkušenosti. Předem děkuji za odpovědi.

Ahoj, jsem 8+1 a poslední 2 týdny jsem zkusila ze žaludkem, hlavně odpoledne, ráno i dopoledne v pohodě, jedla jsem maličko piškoty atd…ale odpoledne jsem bolestí nejedla, asi pak už jsem měla hlad, ale nešlo to. O víkendu si mě vzala do parády maminka a snažila se mi podstrkávat co mám ráda a bylo líp, dneska jsem splácala všechno možné ne moc, ale jsem na tím líp…určitě ne nadlouho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
27.10.18 19:28

Holky, dnes mi vynechala ms, vzdy presna, ale druhy den me strašně bolí žaludek. Nezvracim. Dle kalendáře bych mohla být v 5 týdnu, je normální bolest žaludku bez zvracení?? :D jedno dítě už mám ale to mě pro změnu bolel děsně podbřišek, jako bych měla ms…diky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.10.18 21:02

Ahoj, jsem 10 +1 a bolesti žaludku mám už 3 týdny. Zvracím několikrát denně a když nezvracím mám křeče a bolesti žaludku. Na jídlo nemám ani pomyšlení,ale snažím se do sebe něco dostat, i když to do několika minut jde většinou ven :( Zkusila jsem všechno i zázvorové léky, coca-colu atd..ale mě nepomáhá prostě nic. Tak snad na tom budeš lépe. Já už se modlím aby to přešlo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
31.10.18 07:30

@Ševe
Tak moje nevolnosti bez zvracení stále pokračují, testy negativní a je to teprv pátý den zpoždění. U první dcery sem měla pozitivní test až v 9tydnu, teď bych eventuálně byla v 5 týdnu.. Ale ty bolesti žaludku jsou fakt hrozný. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama