Bolest zápěstí jedné ruky

Anonymní
18.10.20 14:58

Bolest zápěstí jedné ruky

Už pár dni mě bolí zápěstí jedné ruky. Žádný úraz jsem neměla a netuším důvod. Nemáte někdo s tím zkušenosti? Jaká může být příčina? Co s tím? Porad cekam, že to přejde. Po jak dlouhé době jít k lékaři? A ke kterému? Zvažuji, jestli už zítra nebo ještě pár dní počkat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
961
18.10.20 15:40

S timhle bych sla na chirurgii, muze to byt cokoli…zacinajici artroza, zanet slach. Boli to porad? Pri sotyku, nebo pri nakem konkretnim pohybu? Nejake volne prodejne gely nepomahaji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:45

Bolest zápěstí jsem si nedávno vykoledovala netypickou prací na notebooku. normálně na něm pracuju hodně - píšu, ale několik dní jsem dělala jinou práci - používala jsem několik klávesových zkratek, úplná blbost - chci tím říct, že celkem asi stačí maličkost, přetížení opakovaným nezvyklým pohybem. fakt jsem pak zápěstím nemohla vůbec hýbat. pomohlo namazat gelem - olfen nebo ibalgin a přes to zavázat. zlepšilo se to do dvou dnů, úplně dobré to bylo asi za týden. :nevim: kdyby se to nezlepšilo, tak bych asi bývala volala na ortopedii, kam chodím s něčím jiným.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:56
@Melodie91 píše:
S timhle bych sla na chirurgii, muze to byt cokoli…zacinajici artroza, zanet slach. Boli to porad? Pri sotyku, nebo pri nakem konkretnim pohybu? Nejake volne prodejne gely nepomahaji?

V klidu to nebolí. Bolí to při pohybu. Samozřejmě je to pravá ruka. Zkoušela jsem mazat jen tím, co mám doma a to nepomohlo. Do lékárny jsem se nedostala. Zajdu tam zítra. Nevim, co koupit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 16:00
@Anonymní píše:
Bolest zápěstí jsem si nedávno vykoledovala netypickou prací na notebooku. normálně na něm pracuju hodně - píšu, ale několik dní jsem dělala jinou práci - používala jsem několik klávesových zkratek, úplná blbost - chci tím říct, že celkem asi stačí maličkost, přetížení opakovaným nezvyklým pohybem. fakt jsem pak zápěstím nemohla vůbec hýbat. pomohlo namazat gelem - olfen nebo ibalgin a přes to zavázat. zlepšilo se to do dvou dnů, úplně dobré to bylo asi za týden. :nevim: kdyby se to nezlepšilo, tak bych asi bývala volala na ortopedii, kam chodím s něčím jiným.

Netypický pohyb jsem dělala v neděli. Pak jsem párkrát zvedla něco těžšího. Ani jedno mi nepřišlo nijak náročné, aby mě to tak bolelo, ale možná bych to teda mohla mít z toho. Jenže bolet to začalo až v úterý. Tak teď už by to bolet nemělo. Nebo aspoň min. Je to pořád stejne. V klidu to nebolí, jen při pohybu. Když to tak zkoumám, tak mě to vlastně víc bolí já straně u palce. Na druhé skoro ne.

• Citovat
  • Nahlásit
545
18.10.20 21:23

Asi před rokem mě taky bolelo zápěstí. Zřejmě bylo namožené z práce. V lékárně jsem si koupila gel Almiral, několikrát denně jsem si ho mazala a odpoledne a přes noc jsem ho měla stáhlé obvazem. Taky jsem si ho nahřívala, to se mi vždy ulevilo. Nakonec jsem k lékaři nešla, přešlo to asi za 2 týdny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
22.10.20 00:11

Voltaren forte, mě bolí často, vždy nosim pár dní ortézu, jak je to zafixováno, tak je to lepší, jinak mně se dělá ganglion, občas mi ho vysajou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama