Bolest žil na rukách

Anonymní
27.12.18 13:49

Bolest žil na rukach

Ahoj posledni dobou me boli hřbety rukou jako by žíli nekdy micto strili az k loktu ale to jen obcas jinak me boli jen ty hrbety nekdy citim i takove paleni nevim jak to popsat. Nevim zda to muze byt tim ale pred vanocema jsem kazdy den pekla cukrovi a litala jsem kolem syna tak zda to muze byt namozene? Nemel nekdo neco podobného? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9094
27.12.18 13:52

Může to být zánět šlach, měla jsem to tedy jen na levé ruce, místo kolem žil pálilo až bolelo, bylo to červené. Pomohl klid, proti bolesti brufen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
27.12.18 13:57

Mozna karpaly?? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.18 14:00

Ja prave nemam zadne otoky ani zarudnutí a prasky nemuzu kvuli kojeni

• Citovat
  • Nahlásit
4027
3.1.19 07:03
@Anonymní píše:
Ahoj posledni dobou me boli hřbety rukou jako by žíli nekdy micto strili az k loktu ale to jen obcas jinak me boli jen ty hrbety nekdy citim i takove paleni nevim jak to popsat. Nevim zda to muze byt tim ale pred vanocema jsem kazdy den pekla cukrovi a litala jsem kolem syna tak zda to muze byt namozene? Nemel nekdo neco podobného? Dekuji

Ahoj mela jsem stejne problemy respektive mam stale. Uz 4 tyden. Tri tydny mam ortezu a zobu leky. U me to je zanet slach.
Ja bolesti uz, ale nemohla fungovat. Bolelo to tak moc, ze jsem i nahlas vykrikovala.
Boli to stale, ale uz ne tak brutalne. Rukou mohu uz hybat. V pondeli me ceka jeste obstrik. Tak snad uz bude jdn dobre.
A obavam se, ze to mam tez z peceni cukrovi plus z me prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.19 11:35

@Adenka84 ted jsem byla u Dr a prej mam jen odpocivat a mazat gelem kdyz kojim nic stim neudela tak snad se to zlepsi

• Citovat
  • Nahlásit
4027
3.1.19 11:40
@Anonymní píše:
@Adenka84 ted jsem byla u Dr a prej mam jen odpocivat a mazat gelem kdyz kojim nic stim neudela tak snad se to zlepsi

A ortezu ti nedali? Ta umi od bolesti ulevit take.
Tak odpocivej. Chce to vazne klid.
Ja si to bez leku nedovedu predstavit. Asi mas jiny problem nez ja. Ja bolesti vyskala. Mam chycenou i kost a byla jsem 14 na Tramalu. V pondeli jdu jeste na obstrik..

Fakt odpicivej. Nepremahej se. Ta bolest za zo nestoji. Kord kdyz kojis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama