Bolest žil na rukách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 13:49
Bolest žil na rukach

Ahoj posledni dobou me boli hřbety rukou jako by žíli nekdy micto strili az k loktu ale to jen obcas jinak me boli jen ty hrbety nekdy citim i takove paleni nevim jak to popsat. Nevim zda to muze byt tim ale pred vanocema jsem kazdy den pekla cukrovi a litala jsem kolem syna tak zda to muze byt namozene? Nemel nekdo neco podobného? Dekuji

Reakce:
Aduš8
Závislačka 2995 příspěvků 27.12.18 13:52

Může to být zánět šlach, měla jsem to tedy jen na levé ruce, místo kolem žil pálilo až bolelo, bylo to červené. Pomohl klid, proti bolesti brufen.

Kaci89
Kecalka 247 příspěvků 27.12.18 13:57

Mozna karpaly?? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 14:00

Ja prave nemam zadne otoky ani zarudnutí a prasky nemuzu kvuli kojeni

Adenka84
Závislačka 3907 příspěvků 03.01.19 07:03
@Anonymní píše:
Ahoj posledni dobou me boli hřbety rukou jako by žíli nekdy micto strili az k loktu ale to jen obcas jinak me boli jen ty hrbety nekdy citim i takove paleni nevim jak to popsat. Nevim zda to muze byt tim ale pred vanocema jsem kazdy den pekla cukrovi a litala jsem kolem syna tak zda to muze byt namozene? Nemel nekdo neco podobného? Dekuji

Ahoj mela jsem stejne problemy respektive mam stale. Uz 4 tyden. Tri tydny mam ortezu a zobu leky. U me to je zanet slach.
Ja bolesti uz, ale nemohla fungovat. Bolelo to tak moc, ze jsem i nahlas vykrikovala.
Boli to stale, ale uz ne tak brutalne. Rukou mohu uz hybat. V pondeli me ceka jeste obstrik. Tak snad uz bude jdn dobre.
A obavam se, ze to mam tez z peceni cukrovi plus z me prace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 11:35

@Adenka84 ted jsem byla u Dr a prej mam jen odpocivat a mazat gelem kdyz kojim nic stim neudela tak snad se to zlepsi

Adenka84
Závislačka 3907 příspěvků 03.01.19 11:40
@Anonymní píše:
@Adenka84 ted jsem byla u Dr a prej mam jen odpocivat a mazat gelem kdyz kojim nic stim neudela tak snad se to zlepsi

A ortezu ti nedali? Ta umi od bolesti ulevit take.
Tak odpocivej. Chce to vazne klid.
Ja si to bez leku nedovedu predstavit. Asi mas jiny problem nez ja. Ja bolesti vyskala. Mam chycenou i kost a byla jsem 14 na Tramalu. V pondeli jdu jeste na obstrik..

Fakt odpicivej. Nepremahej se. Ta bolest za zo nestoji. Kord kdyz kojis.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >