Reklama

Bolest žlučníku po jídle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 13:01
Bolest žlučníku (?) po jidle

Prosim anonym. Nerada resim zdraví verejne skrz tchýni :zed:

• Potřebovala bych poradit co s tim, jestli jit k doktorovi nebo byt doma klidná… :mrgreen: Měla jsem k obědu guláš s chlebem, hoodne gulase :mrgreen:. Asi 5 min po jídle mě šíleně začalo pichat vpravo dole v žebrech. Nemohla jsem se pres bolest ani nadechnout :) může to být žlučník? Trvalo to chvilku. Je mi 21, nic podobného jsem nikdy nezažila..

Reklama

Reakce:

denkat
Kecalka 136 příspěvků 04.10.18 13:07
@Anonymní píše:
  • Potřebovala bych poradit co s tim, jestli jit k doktorovi nebo byt doma klidná… :mrgreen: Měla jsem k obědu guláš s chlebem, hoodne gulase :mrgreen:. Asi 5 min po jídle mě šíleně začalo pichat vpravo dole v žebrech. Nemohla jsem se pres bolest ani nadechnout :) může to být žlučník? Trvalo to chvilku. Je mi 21, nic podobného jsem nikdy nezažila..

Ahoj, podle toho jak to popisuješ by to mohlo být, buď si jen udělala nějaký špatný pohyb a skřípla si nějaký sval a nebo to byl žlučník…nicméně já to zažila, říká se tomu žlučníková kolika, a museli mi naši zavolat sanitku, protože ta bolest nechtěla ustoupit ani po 15 minutách a já už nevěděla, co mám dělat, myslela jsem, že mám infarkt :lol: bylo mi 20 a nakonec mi ten žlučník i vzali ;) takže být tebou určitě zajdi na vyšetření, protože to možná bylo jen varování a určitě bych ti nepřála aby sis s tím zažila to, co já ;)

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 04.10.18 13:27
@Anonymní píše:

No na žlučník to vypadá, ale je divné, že už 5 min po jídle. :nevim: :nevim: Spíš sis něco skřípla.

denkat
Kecalka 136 příspěvků 04.10.18 13:37
@P4ja píše:
No na žlučník to vypadá, ale je divné, že už 5 min po jídle. :nevim: :nevim: Spíš sis něco skřípla.

To mi ani divné nepřijde, co si pamatuju tak mě to taky chytlo hrozně brzo po jídle (já měla ten den kuře na smetaně :lol:) a snad do 10-15 minut to začalo …mě spíš překvapuje, že to hned přešlo jak zakladatelka píše …mě to přešlo až když mi přivolaní záchranáři píchli injekci, bylo to fakt hrozný

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 04.10.18 13:43
@Anonymní píše:

5 minut po jídle je podle mě brzy, já si se žlučníkem užila strašná muka, ale nejdřív 15 minut po jídlě. Takový tupý silně bolestivý tlak a vždy to trvalo dlouho, třeba od půl hodiny do 8 hodin, než kolika přešla.

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 04.10.18 13:45
@Anonymní píše:

Mohla by to být i slinivka, ale samozřejmě Ti to nikdo tady s jistotou nepotvrdí. Nepřežírej se a sleduj to, pokud se to zopakuje, tak šup k doktorovi.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 04.10.18 14:14
@denkat píše:
To mi ani divné nepřijde, co si pamatuju tak mě to taky chytlo hrozně brzo po jídle (já měla ten den kuře na smetaně :lol:) a snad do 10-15 minut to začalo …mě spíš překvapuje, že to hned přešlo jak zakladatelka píše …mě to přešlo až když mi přivolaní záchranáři píchli injekci, bylo to fakt hrozný

To jo, ale 5 minut je fakt extrém.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >