Bolest zoubků a neuspávání

12
11.8.21 22:55

Bolest zoubku a neuspavani

Ahoj všichni!
Mám takový nestandardní problém, mě dceři je 11 měsíců, nikdy jsem ji nijak neuspavala, když ji rostly zuby dřív, tak jsem o tom ani nevedela, teď má už 3 dny hysterické pláče před spaním, ale kdyz si k ni lehnu začne dělat blbosti, kdyz odejdu pláče maximálně 7-10 minut a usne jakoby nic. Rve mi to srdce protože sama nevim jak ji uspat, není chovaci a začne ihned dělat blázna. Neštěstí je, ze pracuji po večerech a už jsme obě měly zvyk, ze v 8 hodinek je spánek a máma pracuje, rano vstavame spolu a máme společný cely den, jen večer je můj abych vydělala korunky navíc a proto nechci malou zvykat na to, ze se ji bude měnit režim. Mám tedy nechat plakat a jen dávat pusinky? Nechci byt krkavci matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11271
11.8.21 23:04

Nestandardní problém? Pláč před spaním snad zažila každá maminka. Můžou to být zuby, může mít separacni úzkost. Řvát bych nenechavala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15150
12.8.21 00:22

10 minut place je nekonecna doba, to bych nenechala.

Je blahove si myslet, ze uz navzdy bude dite usinat samo v osm… I kdyz ty duvody jsou uslechtile, miminu je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.21 14:14

Dobrý den,

zkuste položit váš dotaz v naší nové poradně :-) třeba by zafungovalo něco alternativního :) https://www.emimino.cz/…karel-hadek/

Krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat