Bolest zubu a brzký let

Anonymní
7.10.21 15:00

Bolest zubu a brzký let

Dobrý den,
18. V pondělí odletam pryč, ale momentálně mě začala bolet již jednou opravováná stolička. Otázka zní, zdali na zubare vydržet, a jít po dovolené anebo akutně jít ještě před dovolenou (bojím se však možných komplikací). Zub by měl být mrtvý, ale i tak bolí pri skousnuti, což mě nenechává chladnou.

Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
710
7.10.21 15:07

Urcite si zajed. I mrtvy zub muze bolet. Vycisti ti to a budes mit klid. Ja takhle jednou den pred zubarem na pohotovost, protze jsem nemohla vydrzet. Byt tebou neriskuji. I kdybyxh mela dat 1oo za pohotovst ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
7.10.21 15:12

Zkus citlivý zub stříknout nějakým stopanginem ve spreji, který se normálně používá na bolest v krku. Mě to doporučuje zubař jako takovou dezinfekci a zabírá to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11229
7.10.21 15:12
@Anonymní píše:
Dobrý den,
18. V pondělí odletam pryč, ale momentálně mě začala bolet již jednou opravováná stolička. Otázka zní, zdali na zubare vydržet, a jít po dovolené anebo akutně jít ještě před dovolenou (bojím se však možných komplikací). Zub by měl být mrtvý, ale i tak bolí pri skousnuti, což mě nenechává chladnou.Díky.

Určitě jdi, vždyť máš ještě 10 dní čas. Lepší neź řešit akutně na dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
7.10.21 15:16

@Apronka na bolest zubu pomaha i zvykat hrebicek. Taky to zabira.

Ale zakladatelka poleti letadlem, je tam preci jen zmena tlaku, telo to citi, tudiz se ji muze prihorsit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6059
7.10.21 15:20

Nad něčím takovým bych ani nepřemýšlela a letěla k zubaři. Já jsem ani mé měsíc před odletem řešila zub a představa, že bych protrpěla tam… :roll: asi tam umřu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
7.10.21 16:44

Určitě běž akutně teď a zubaři řekni, kdy odlítáš - aby dle toho naplánoval léčbu a abys nemusela v cizině hledat zubní pohotovost - to fakt nechceš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat