Bolest zubů, ale všechny zuby už má

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1342
17.5.22 16:22

Bolest zubu, ale vsechny zuby uz ma

Mam takovoy zvlastni problem, treba mi nekdo poradi. Dcerce jsou dva roky a osm mesicu. Se zuby jsme si uzili sve, ale v breznu ji dorostly posledni horni stolicky a myslela jsem, ze uz je klid.
Jenze ted posledni cca 3 tydny je zase protivna, saha si do pusy a rika bebi, slinta, blbe spi.. Jenze uz ma vsechny zuby komplet a fakt uz nevim co je za problem… Dokaze mi to nekdo vysvetlit? :mrgreen:
Ty stolicky uz jsou stejne venku jako vsechny ostatni. Muzou se ty zuby v puse nejak rovnat? Ja uz si pripadam nekdy jak blazen, ale fakt ty priznaky sedi a sama mi rika, ze ji to boli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8793
17.5.22 16:45

U doktora jste byli? Může bolet kaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
17.5.22 16:51

@bublinek Nebyli, ale tak asi zajdem.. Ze by z kazu slintala? Ona ma totozny priznaky jako kdyz ji rostly zuby.. A teda snazim se cistit poctive.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12140
17.5.22 16:59
@klenott píše:
Mam takovoy zvlastni problem, treba mi nekdo poradi. Dcerce jsou dva roky a osm mesicu. Se zuby jsme si uzili sve, ale v breznu ji dorostly posledni horni stolicky a myslela jsem, ze uz je klid.
Jenze ted posledni cca 3 tydny je zase protivna, saha si do pusy a rika bebi, slinta, blbe spi.. Jenze uz ma vsechny zuby komplet a fakt uz nevim co je za problem… Dokaze mi to nekdo vysvetlit? :mrgreen:
Ty stolicky uz jsou stejne venku jako vsechny ostatni. Muzou se ty zuby v puse nejak rovnat? Ja uz si pripadam nekdy jak blazen, ale fakt ty priznaky sedi a sama mi rika, ze ji to boli :think:

nemůže mít afty nebo zánět dásní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
17.5.22 17:10

@ivašot. ja ji kontroluju pusu poctive kazdy den a fakt nic. Je mi to zahadou. Ale asi zkusime zubare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat