Algifen na bolest zubu

82
25.11.20 16:28

Bolest zubu algifen

Ahoj používáte někdo na bolest zubu algifen kapicky? Paralen mi nezabírá a našla jsem doma tyto kapicky…byla jsem dneska u zubaře, vložil mi umrtvujici vložkou, ale ponodezneni injekce je bolest naprosto nesnesitelna a paralen nezabírá…zitra se tam vypravim znovu, ale musím nějak přežít..ještě me napadá tu vložku vyndat, ale zase pak nebude působit to umrtvovani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.11.20 16:35

Přítel tenkrát pri bolesti zubu pouzil. Pomohlo to, ale hlavně opatrně. Jsou docela silny. Rikal, ze se mu tocila hlava a po chvíli usnul.

• Citovat
  • Nahlásit
6586
25.11.20 16:44

Hlavně si zkontrolujte aby nebyl prošlý a nejdřív hodně malou dávku. Dává se na silné migrény a je to pořádný driák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20125
25.11.20 16:45

Vyzkoušej, me teda nezabira na nic, mamce zas zabere jako jedinny na bolest :nevim: pokud dodrzis davku a nebudes to kombinovat s dalsimi leky, tak se nic nestane. Dava se treba i v porodnici kojicim maminkam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8906
25.11.20 16:46

Algifen je super volba. Žádný dryják to není, naopak je ve srovnání s ostatními analgetiky poměrně bezpečný. Zkus 15-20 kapek, myslím, že pomůže :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
25.11.20 16:51

Ok dekuji, nerada bych si prave vystrilela munici s algifenem (zjistila ze nezabere) a pak se bála cokoliv dalšího vzít…máme tu ještě v lékárně foxis a zaldiar (ale to už se opravdu bojím vzít :think: )…kojení teď vynechavam (až do zítřka), po těch injekcich stejne nemůžu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8906
25.11.20 16:54
@andreabak píše:
Ok dekuji, nerada bych si prave vystrilela munici s algifenem (zjistila ze nezabere) a pak se bála cokoliv dalšího vzít…máme tu ještě v lékárně foxis a zaldiar (ale to už se opravdu bojím vzít :think: )…kojení teď vynechavam (až do zítřka), po těch injekcich stejne nemůžu…

Zaldiar a Foxis jsou úplně stejné a oproti Algifenu poměrně palba. Algifen rozhodně lepší volba ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47035
25.11.20 17:06
@cell píše:
Algifen je super volba. Žádný dryják to není, naopak je ve srovnání s ostatními analgetiky poměrně bezpečný. Zkus 15-20 kapek, myslím, že pomůže :kytka:
:mrgreen: Sem chtěla napsat 30-50, sem na zfetovávání lidí zvyklá :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8906
25.11.20 17:08

@Baba : já psala taky původně vyšší :mrgreen:. Ale pak jsem ubrala, zakladatelka nejspíš zvyklá není. To moji oblíbenci to pijou snad po lahvičkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
25.11.20 17:10

Algifen teda driak určitě nejsou. Já je občas brala na menstruační bolesti. Jinak příšerná bolest po čištění kanálku je normální, vložku vyndej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47035
25.11.20 17:13
@cell píše:
@Baba : já psala taky původně vyšší :mrgreen:. Ale pak jsem ubrala, zakladatelka nejspíš zvyklá není. To moji oblíbenci to pijou snad po lahvičkách
:mrgreen: Žiš, fuj. Jak to daj, vždyť ty kapky jsou tak hnusný. Mě metamizol zabírá dobře, ale musím si vzít tabletu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
25.11.20 17:18

Mě třeba Algifen nezabíral ani na menstruační bolesti, ale je plno lidí, kterým účinkuje - migrény, zuby, křeče hladkého svalstva. Tedy bych neváhala.
20 kapek, po 6 h další dávku.
Podle stavu, že je bolest furt k nevydržení a první dávka mě úplně nevyautovala, zkusila bych 30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8906
25.11.20 17:22

@Baba : chuťově hnusný jsou, ale já ho mám moc ráda. Na všechno, prakticky neinteraguje, bezpečný… na hlavu i na břichaboly :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12874
25.11.20 17:26
@Kriss Tina píše:
Vyzkoušej, me teda nezabira na nic, mamce zas zabere jako jedinny na bolest :nevim: pokud dodrzis davku a nebudes to kombinovat s dalsimi leky, tak se nic nestane. Dava se treba i v porodnici kojicim maminkam.

Uz jsem si myslela, ze jsem divna. Me Algifen taky nezabira :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat