Bolest zubů do krku a pod jazykem

1182
27.4.14 11:20

Bolest zubů do krku a pod jazykem

Ahoj :mavam:
Vím že těhle témat je tady už hodně.
Ale chci se zeptat konkrétně jestli vás :think: už od zubu bolelo až do krku a pod jazykem? Bolí mě to už i při pohybu… :roll: nevíte co by to mohlo být? V uterý se chystám už k zubaři protože už je mi z těch prášků špatně očekávám trhání sliboval mi to u tohohle zubu pri poslední návštěvě ale hodně se bojím zánětu…nedokážu si představit že mi kvůli zánětu nezabere injekce :think: :x z toho bych vyrostla…hodně sem přemýšlela o spravení zubů v té poloviční narkoze ale vubec nevim kde se na to informovat…už mi z toho dost slušně hrabe :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29440
27.4.14 11:35

Osmičky? Mě tohle dělalo, když mi rostly osmy. Ty se nemohly prořezat skrz dáseň, takže ji jen nadzvedávaly, dělala se tam kapsa a tím pádem zánět. Měla jsem pak skoro týden v hubě drén, než mi to definitivně střihli a udělali dekapsulaci. Bolest krku a jazyku (u kořene) jsem měla zkrátka vždycky z osmiček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
27.4.14 11:44

Já jdu v úterý taky na trhání, zub mě nebolel dokud jsem nebyla objednaná, už 14 dní mě pobolívá, asi je to u mě psychika, protože se hodně bojím. :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
27.4.14 11:52

Ahoj kdysi jsem o opravě zubů pod narkozou také přemýšlela, protože mám panický strach ze zubaře. Zjišťovala jsem to na internetu, ale…
Nakonec jsem se odhodlala a zašla tam, kde chodí můj taťka a babi s dědou..Je to tam strašně drahé a na zubaře jsem si šetřila šest let..Objednala mě mamka a do ordinace šel se mnou taťka a to je mi 28let :mrgreen: :mrgreen: Zubař mě stále dokola ubezpečoval, že se jedná jen o konzultaci, ať se nebojím..Následoval rentgen, ústní hygiena a následnej plán ošetření..
Musím teda říct, že zuby si odjakživa čistím min dvakrát denně, takže je mám hezký až na to, že jsem měla vypadené 3 plomby a tím pádem rozzlomené zuby, které mi vytrhli..Vše proběhlo bez bolesti a jen při injekci.Jsem nadšená, zubaře se už nebojím, ale šetřím na tři implantáty, které mě budou stát 120tisíc..asi si peníze půjčím. Neboj se a řeš to co nejdřív :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
27.4.14 12:00

Já mám šílenej strach i když dostanu injekci tak to prostředí atd… :? sem z toho uplně na „vetvi“ no mě tam bolí něco uplně vzadu ale jak je to už fakt hodně tak nevím ale asi je to stolička bolí mě ten zub před ní prý je to ale od zadu…můj zubař mi chtěl vytrhnout tu udajně zdravou..když mě to bolelo na dovolené tak mi zase jiný zubař řekl že je to zdravé ale to zatím musí ven chtěl mi to vytrhnout za 3 tisíce :roll: :roll: ještě budu platit tohle za bolest. Každopádně už fakt musím takže tam ráno razím na pohotovost…fakt se šíleně bojím toho zánětu.
Bobsh: držím palce :kytka: myslím že to přežijem! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
27.4.14 12:03

To jsem mela presne ted. Bolest zubu na leve strane, z toho bolest v krku na te strane. A do finale, jeste aft na jazyku na stejne strane :-( trvalo to asi 4 dny a dnes uz to konecne preslo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
27.4.14 13:03

Ssnad ano, já jsem jak blázen těch 14 dní, ale jdu hned na 8 tak aspoň to bude brzo za mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4583
27.4.14 13:10

Ja k zubaři chodim rada. :) Vubec me to nevadi. Zuby si necham vrtat jen s injekci. Bez injekce bych do toho nesla. Jdu tam v utery. Nepouziva klasickou jehlu, ale takovy tenky dratek, se kterym mi zajede pod dasen a vubec to neboli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
28.4.14 18:44

Tak pak dej vedět jak ti to v uterý dopadlo..já už se taky třesu jdu na 10 a nevim kdy mě vezme takže tam budu pěkně nervní akorát to bolí ještě víc snad :think: mam strach z toho jak to navrtal tak to hodně ztenčil snad se mu ten zub nerozlomí :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
28.4.14 19:12

Ted se mi podařilo najít stránku kde poskytuje paní doktorka analgosedaci v plzni stojí to 2000,– na 30 minut plus pak za každých 15 minut 250,– napsala sem jí kdyby mě vzala tak asi nebudu váhat co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
28.4.14 19:59

Tak za dva litry si pak radši koupím nějaký pěkný boty, ale taky jsem nad tím přemýšlela, ale pořád si říkám, že nejsem taková máčka abych za pár minut utratila 5000,– tak to stojí u nás v Brně. V 8 jsem tam jak na koni a snad budu brzo hotová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
29.4.14 17:11

Já tam nešla… :oops: takže tě obdivuji bylo mi špatně a prostě sem nešla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
29.4.14 17:27

@A.Suky já tam šla, zub mám opravený, trhat nechtěla, mám za sebou rentgen všech zubů, jen na jednom jsem měla kaz pod plombou, tak mám opravené taky a uffff je to za mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
29.4.14 20:18

No to je dobře :kytka: já to mám horší no závidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4583
29.4.14 20:44

Dnes jsem k zubarce sla s tim, ze mi vyvrta pidikaz. Rekla jsem ji, at se mi koukne na šestku, ze mi nekdy trochu uaboli pri skousnuti zrnicka nebo neceho tvrdsiho. Udelala par testu a rika, ze pod plombou nemam kaz, ale bude mi muset vycistit kanalky. Poprve v zivote!! Kazdej rika, jak to boli. Me dala injekci a vubec nic jsem necítila, takze pohoda. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat