Bolest zubu již týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
doulova87
Kecalka 123 příspěvků 24.02.17 02:49
Bolest zubu již týden

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Asi před měsícem mi vypadla zubní korunka a tak jsem se vydala k zubaři. Zjistilo se, že zub má zanět. Zub mi vyčistil a dal nějaký cement. Toto pondělí jsem byla na výměně vložky. Od pondělka mě zub začal šíleně bolet. Nezabírá ani šest prášků denně a už druhou noc nespím bolestí. Prý je tato bolest normální. Mě se to nezdá. Nesetkala jste se s tím. Je to týden a bolest čím dál horší až skoro brečím bolestí.

Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8199 příspěvků 24.02.17 04:38

@doulova87 Kdo ti sdělil, že je taková bolest normální? Určitě hned zajdi k zubaři. Přeci nebudeš trpět takovou nesnesitelnou bolestí.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 24.02.17 05:35

Jdi k zubaři a když ti bude tvrdit, že je to normální, tak jdi k jinému, protože s tím se něco dá a má hned udělat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >