Bolest zubu již týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

doulova87
Kecalka 123 příspěvků 24.02.17 02:49
Bolest zubu již týden

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Asi před měsícem mi vypadla zubní korunka a tak jsem se vydala k zubaři. Zjistilo se, že zub má zanět. Zub mi vyčistil a dal nějaký cement. Toto pondělí jsem byla na výměně vložky. Od pondělka mě zub začal šíleně bolet. Nezabírá ani šest prášků denně a už druhou noc nespím bolestí. Prý je tato bolest normální. Mě se to nezdá. Nesetkala jste se s tím. Je to týden a bolest čím dál horší až skoro brečím bolestí.

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8039 příspěvků 24.02.17 04:38

@doulova87 Kdo ti sdělil, že je taková bolest normální? Určitě hned zajdi k zubaři. Přeci nebudeš trpět takovou nesnesitelnou bolestí.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 24.02.17 05:35

Jdi k zubaři a když ti bude tvrdit, že je to normální, tak jdi k jinému, protože s tím se něco dá a má hned udělat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >