Bolest zubů na pohotovosti vyvrtání a stále

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 07:08
Bolest zubů na pohotovosti vyvrtani a stále

Dobrý den chci se zeptat obcas me pobolival zub na právo dole podle me to byla pětka.
Ale vždy během dne to přešlo citila jsem se je kousek plomby pryč. Ale nevím zda bolel zub nebo něco pod ním.
No od pátku to bolelo dost a jelikož ani ne měsíc na levém stráně byla vytrzena 6 tka se zanetem nechtěla jsem čekat a zase tu řvát.
Tak jela jsem do Ostravy na pohotovost hrůza doktorka to ani neresim jeste mi rekla ze ji je z mého tetování na ruce zle.
No ptala se co ne boli rekla. Jsem. Ze nevím ani ktery zub ze me boli prostě něco pod ním nebo mezi zuby tak dost nepříjemné tlak takový nebo co.
Tak odvrtala kousek plomby petky a rekla a vycucavejte přestane to. V pondělí vas lékař. Máte zanet.
No a prd ze zubů někde nic boli porad stejně a ted ani nevím ktery :/ myslela jsem ze udělat utz a koukne jen delala test ze zub je mrtvý.
Takže jsem za debila dnes dcera oslavu narozenin na na brufenech. Přemýšlím zda nemam jit na pohotovost k nam mam to kousek od baráku v nasem městě jsou právě dopoledne.
A nebo s bolesti vydrzet do zítra :/ nevim co by mohlo bolet kdyz zub je mrtvý odvrtana kousek plomba a nic ne vytéká :zed:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9021 příspěvků 33 inzerátů 02.12.18 07:15

Jezis marja. Ty nemas zubaka? Na pohotovosti, vzdy delaji jen zaklad. Mazlit se s tebou nikde nebudou. Mas chodit pravidelne co pul roku k zubari. A kdyz ti vypadla plomba, melas jit hned a necekat na zanet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 07:50

@Verun83
Mam zubare byla jsem 14 dni zpět s bolavy zubem sel. Ven. Chtěla jsem se objednat ze me poboliva na druhe stráně zub a sestra rekla ze je místo az po novém roce a nashle.
Potom to nějak přešlo zub je. Mrtvý spíš me bolí něco pod nimm takový nepříjemný tlak ale nevím zda 5-6 tka. U nas treba dělají rentgen pritel. Kdysi byl a udělali mu a zjistili který zub vyčistíali a v pondělí sel k zubaři.
Me v Ostravě řekla ze tetování bolí víc at to vydržím

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4323 příspěvků 02.12.18 08:36

Stezovala bych si na ni, na nadheru. Skrz osetreni to je asi diskutabilní ale skrz ty kecy na tetovani. To je jako moc. Bez na tu pohotovost co mas blizko a uvidis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 10:15

@Tarjei uz jsem byla vyvrtqla vic vycistila. Rekla rano ke svému jelikož me stále bolí celý spodek ze můj musí udělat rentgen může to byt ktery koliv zub. Protože na poklep neboli ani. Jeden tak nevím co me. Boli.. Nahore mam vložku cement uz minimálně 3 roky ale celý zkažený zub říkala ze nejlépe ven at reknu dr. Takže uvidíme zítra no :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >