Bolest zubu po broušení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 16:28
Bolest zubu po broušení

Ahoj, potřebovala bych se zeptat.Ve čtvrtek mi zubař brousil tři přední zuby. Varoval mě, že to možná bude bolet. Jenže mě to první den, po tom co to obrousil nebolelo. Vůbec jsem o tom nevěděla až včera to začalo trochu pobolívat. Je to nepříjemné. Není to bolest, při které bych nemohla spát, ale bolí to. Zajímalo by mě čím by to mohlo být, že se to rozbolelo až druhý den. Máte někdo zkšenosti s takovým problémem?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >