Bolest zubu po broušení, mé tělo mě chce zabít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SlecnaSally
Kelišová 6356 příspěvků 21.02.18 19:25
Bolest zubu po broušení, mé tělo mě chce zabít

Ahoj,
Mate někdo stejnou zkušenost?
Minuly týden jsem byla na broušení a chystaní zubu na korunky. jedna se o šestou a sedmicku dole. Kazdy den je to horší a horší. Zub je pry zaléčený, tak jsem dostala antibiotika, ale mě je fakt zle.Boli to furt a teď už je mi z těch všech léku nevolno. Nevim proč mi lékař nepřipustil kanálky znovu, asi mu to přišlo zbytečný :nevim:
Asi to skončí vytrzenim :(

Reakce:
LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 21.02.18 19:37

Od bolesti jsem si ulevovala nurofenem a strašně moc mi pomohl i propolis. Na vatovou tyčinku a potírala jsem jak dásně tak lehce i obroušené zuby. Ale pokud ti nic nepomáhá zašla bych k němu znovu co nejrychleji.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 14:40

PupuP
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 21.02.18 19:39

Ahoj a čistili ti kanálky, že máš zub umrtvený, nebo je ještě živý? Mě brousili živý zub, kanálky mi nečistili a pak mi na tu hned dávali korunku. A na to, že mi zbrousili i kus dásně, krve jak z vola, tak mě to nebolelo, jen když jsem pila studené…:-)
přeji hodně štěstí, ať je to v pořádku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší, posteskla si Sommerová

Lidi v Česku pálí dobré bydlo! „Příliš jsme zvykli na svobodu, moc si tu... číst dále >

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >