Bolest zubu po broušení, mé tělo mě chce zabít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SlecnaSally
Kelišová 6309 příspěvků 21.02.18 19:25
Bolest zubu po broušení, mé tělo mě chce zabít

Ahoj,
Mate někdo stejnou zkušenost?
Minuly týden jsem byla na broušení a chystaní zubu na korunky. jedna se o šestou a sedmicku dole. Kazdy den je to horší a horší. Zub je pry zaléčený, tak jsem dostala antibiotika, ale mě je fakt zle.Boli to furt a teď už je mi z těch všech léku nevolno. Nevim proč mi lékař nepřipustil kanálky znovu, asi mu to přišlo zbytečný :nevim:
Asi to skončí vytrzenim :(

Reklama

Reakce:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.02.18 19:37

Od bolesti jsem si ulevovala nurofenem a strašně moc mi pomohl i propolis. Na vatovou tyčinku a potírala jsem jak dásně tak lehce i obroušené zuby. Ale pokud ti nic nepomáhá zašla bych k němu znovu co nejrychleji.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 14:40

PupuP
Kecalka 405 příspěvků 21.02.18 19:39

Ahoj a čistili ti kanálky, že máš zub umrtvený, nebo je ještě živý? Mě brousili živý zub, kanálky mi nečistili a pak mi na tu hned dávali korunku. A na to, že mi zbrousili i kus dásně, krve jak z vola, tak mě to nebolelo, jen když jsem pila studené…:-)
přeji hodně štěstí, ať je to v pořádku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama