Bolest zubu po čištění kanálku v 18tt

Anonymní
29.6.20 17:17

Bolest zubu po čištění kanálku v 18tt

Ahoj prosím anonym kvůli rodině skrz těhotenství. V listopadu (v prvním těhotenství) mi cizí zubař na bolest cistil 2× kanalky, dal mi provizorní plombu, a antibiotika. Dnes už jsem se konečně dostala k mému zubari co začal ordinovat. Zub otevřel, čištění nijak nebolelo, až malinko když zajel hlouběji. Zub mě nebolel. Prý uměle rozšířil kanálek, něco mi do zubu striknul, a zadelal. Za 3 týdny ho prý vyplní a dá plombu trvalou. Jsem teď v 18tt, za těhotenství kvůli migrénam jsem si už brala 3 paraleny.. Nevím zda je bolest po zákroku normální? Bolí mě to celkem dost, nevím zda si mám vzít prášek, nebo to vydržet.. :think: Za jak dlouho kdyztak bolest ustoupí? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59697
29.6.20 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj prosím anonym kvůli rodině skrz těhotenství. V listopadu (v prvním těhotenství) mi cizí zubař na bolest cistil 2× kanalky, dal mi provizorní plombu, a antibiotika. Dnes už jsem se konečně dostala k mému zubari co začal ordinovat. Zub otevřel, čištění nijak nebolelo, až malinko když zajel hlouběji. Zub mě nebolel. Prý uměle rozšířil kanálek, něco mi do zubu striknul, a zadelal. Za 3 týdny ho prý vyplní a dá plombu trvalou. Jsem teď v 18tt, za těhotenství kvůli migrénam jsem si už brala 3 paraleny.. Nevím zda je bolest po zákroku normální? Bolí mě to celkem dost, nevím zda si mám vzít prášek, nebo to vydržet.. :think: Za jak dlouho kdyztak bolest ustoupí? :(

Jo, je to normální.. Mě to vždy pak bolí 2-3 dny.. Pak to ustoupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama