Reklama

Bolest zubu po týdenním zákroku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Si_Si20
Povídálka 33 příspěvků 02.10.18 05:27
Bolest zubu po týdenním zákroku

Hezký úterní ráno všem…jdu si k vám pro radu, zkušenost.
Je tu někdo kdo zažil něco podobného? Minulé pondělí jsem byla u zubaře na PP a opravoval mi vystiply zub (jak jinak aby toho nebylo jo málo, tak vypadla i plomba, takže tam byl ještě kaz). Bohužel byl ale kaz dost hluboko, až na hranici nervu. (Bohužel doktor vrtal bez injekce) :roll:
Zub ošetřil, dal mi tam nějaký gel a zaplomboval. Zub poté ještě asi 3h bolel a pak klid. No a včera mě zase začala bolet dáseň/zub tam, kde se vrtalo. Někde jsem četla, že pokud je kaz tak hluboko, tak se to ještě může ozvat. Doktor mi i říkal, že mám hodně nateklé dásně, které víc krvácejí. ( Jsem v 9tt) :roll: :(
Máte tady některá podobnou zkušenost? Tohle zazivam poprvé, takže zase nechci dělat u doktora z komára velblouda. :lol: :oops: :?

Reklama

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2519 příspěvků 360 inzerátů 02.10.18 06:09

přijde mi to normální, zuby bolí klidně i když jsou bez nervu. Pokud by to do týdne nepřešlo, klidně zavolej zubaři a zkonzultuj to, nebo tam zajdi

Si_Si20
Povídálka 33 příspěvků 02.10.18 06:17

@smudlinky no doufám, že to není nic vazneho, jako třeba zánět. Vzala jsem si jeden paralen a bolest ustoupila. Také si myslím, že kdyby tam byl zánět, tak se zub ozve určitě dřív :think: . Je pravda, že si za to možná můžu sama. :lol: protože jsem den před začátkem bolesti spucovala půl vaničky zmrzliny. Takže jsem možná ten nerv rozdrazdila. :think: :roll:

Framik
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 19 inzerátů 02.10.18 06:48

@Si_Si20 no může to být ještě citlivé nebo začínající zánět, to poznáš dle reakce na teplo. Pokud si dáš na to teplý obklad a vyletí z kůže máš zánět, pokud to bude ok jen citlivé. Výborné na citlivé zuby, po zákroku, s malým kazem atd. Je Elmex gel prodává se kolem 200 Kč v lékárně

Ivana 85
Závislačka 3026 příspěvků 02.10.18 06:57

@Si_Si20 zanet to nebude to by ti paralen nezabral.Ale zubari bych zavolala,je dost mozny ze tam zustal jeste malinkej kazik.

Si_Si20
Povídálka 33 příspěvků 02.10.18 10:48

@Framik tak jsem zkoušela ten teplý obklad, a nic. Naopak se mi ještě ulevilo :mrgreen: ale na ten elmex gel se určitě zeptam :palec:

Si_Si20
Povídálka 33 příspěvků 02.10.18 10:49

@Ivana 85 jo jo, nad tím uvažuji. Počkám ještě pár dní a případně mě tam cesta nemine. :think: :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >