Bolest zubu - přestane nebo se zhorší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hmonika
Závislačka 2814 příspěvků 47 inzerátů 26.12.17 13:28
Bolest zubu-prestane nebo se zhorsi

Ahoj, noc pred Vanoci me zacal pekne bolet zub, o Vanocich jsem se dopovala praskama, abych si Vanoce s detmi uzila, vcera me bolel zub trochu a dnes zase trosku vic, ale po prasku prestane a boli jen pri skousnuti. Zitra odjizdime na hory a ja premyslim, jestli si mam jeste rano zajet k zubari nebo to zvladat s praskama.
Bojim se, aby me pak po nejakym vrtani nebolel jeste vic :think:

Reklama

Reakce:

happiest
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 26.12.17 13:35

Hned - pokud víš, že u Vás není hrozná pohotovost, tak i tam.
Stejně hry přetrpíš tak jak tak, a doktor může jedině pomoct..
Taky tam může být zánět jak prase a ty můžeš dostat zánět kosti, nekrózu a já nevím co vše.

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 26.12.17 13:38

Hned k doktorovi

hmonika
Závislačka 2814 příspěvků 47 inzerátů 26.12.17 13:40

@happiest ja jsem dneska sama doma s detmi a na pohotovosti to je na hodne dlouho, to bych s nima nedala a nikoho na hlidani tu nemam.
Ale zitra snad ordinuje moje doktorka, ktera bere rano bolestivy pripady, tak zajedu tam.
Kdyz ona ta bolest neni uplne tak silena, kdyz to zacne vic bolet, tak za 1/2hodinky po prasku to prestane

hmonika
Závislačka 2814 příspěvků 47 inzerátů 26.12.17 13:41

@lachtanice86

happiest
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 26.12.17 13:54

@hmonika stejně - na prášky se nespoléhej - já kdybych nebyla těhotná v prvním trimestru, kdy mě takto šíleně chytl zub, tak bych si nechala okamžitě vytáhnout nerv ale nemohla jsem a zubařka to ani nechtěla otevřít.
Prostě zuby nejsou prča. Jdi hned zítra, je to prioritní - ona ta bolest může přejít, ale pak se ti tam něco rozjede ještě víc a bude zle.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 26.12.17 15:33
@happiest píše:
@hmonika stejně - na prášky se nespoléhej - já kdybych nebyla těhotná v prvním trimestru, kdy mě takto šíleně chytl zub, tak bych si nechala okamžitě vytáhnout nerv ale nemohla jsem a zubařka to ani nechtěla otevřít.
Prostě zuby nejsou prča. Jdi hned zítra, je to prioritní - ona ta bolest může přejít, ale pak se ti tam něco rozjede ještě víc a bude zle.

Ja jsem takhle byla na zacatku tehotenstvi na pohotovosti a normalne mi dali injekci a nerv vyndali. :nevim:
A nebo to jde i bez umrtveni, to mi potom delali ve druhem trimestru.

Run
Generální žvanilka 20481 příspěvků 26.12.17 19:19

Šla bych. Mě bolel týden, dělala jsem, že nic a pak jsem děsně opuchla. Řezání, dreny, čištění… Pecka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama