Bolest zubu při hlavně předklonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 04.03.18 19:30
Bolest zubu hlavně při předklonu

Dnes mě začal bolet zub, nejdříve furt, teď hlavně když změním polohu, předkloním se, lehnu si. Studený ani teplými nevadí. U zubaře jsem byla koncem ledna. Jde mi to, zda takhle bolí kaz (kaz mě nebolel ani nepamatuju)? Nemam čas jít zrovna v po ani v ut k zubaři, ale zas nechci riskovat…

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5991 příspěvků 04.03.18 19:35

A nemáš rýmu? Mě takhle bolí zuby, když mám chycené dutiny od rýmy.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 04.03.18 19:41

Me takhle bolel zub kdyz v nem byl hluboky kaz

NikysekR
Extra třída :D 10251 příspěvků 3 inzeráty 04.03.18 19:42

@statecna.oslice Čerstvá zkušenost, bolestí jsem málem lezla po zdi, jela jsem k zubaři v přesvědčení, že mám zánět (mám se záněty bohužel bohaté zkušenosti), udělal rtg a byl z toho zánět dutin. Po několika dnech je to už lepší, užívám Sinupret a kapu do nosu Nasivin. Na bolest jsem brala Ibalgin. A hlavně to chce byt v teple a pokud možno nechodit ven. Pokud zub nereaguje na teplé nebo horké nápoje, viděla bych to fakt spíš na ty dutiny.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 04.03.18 20:14

Díky. Jsem zdravá, ale v pa mě bolela hodně hlava a chlap má chřipku… Tak možná ty dutiny… Zkusím to přežít do středy. V nejhorším případě půjdu dřív k dr.

NikysekR
Extra třída :D 10251 příspěvků 3 inzeráty 04.03.18 21:15

@statecna.oslice Pokud máš zánět zubu, léky na bolest stejně nepomůžou a do středy to nevydržíš. Jestli to jsou dutiny, nahřívej si stranu obličeje, která tě bolí, to mě hodně pomohlo, vezmi si prášek na bolest a odpočívej. A spi ve vyvýšené poloze, já si dala postel do vyšší polohy. A co se týče léku od bolesti, dr. mi doporučil Ibalgin, protože má prý protizánětlivé účinky. A ten Sinupret je přímo na uvolnění dutin. A říkal, že pokud léky nezaberou, máme jet na ORL pro atb. Mě se naštěstí ulevilo. Ať je brzo líp :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama