Bolest zubů z antikoncepce

174
7.8.20 22:49

Bolest zubů z antikoncepce

Máte někdo zkušenost, že by jste měly citlivé zuby nebo vás bolely a bylo to způsobeno antik. pilulkama? Beru od června antik. Mywy a v tu dobu začaly problémy se zubama. Citlivost na teplé a studené a tlak. Už mi zubař vyměnil výplň a u jiného opravil krček, ale stejně to nepomohlo. A občas bolí i další zuby. Nechci si nechat tolik zubů rozvrtat zbytečně. Vím, že prášky způsobují zánět dásní, ale ty mě nebolí. Spíše ty zuby. Máte někdo zkušenost, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
339
8.8.20 00:15

Prave podobny problem resim i ja a myslim, ze to mozne je. poprve se mi to stalo pri kojeni, kdyz byly synovi asi dva mesice. v noci me zacala budit bolest zubu, bolest projizdela po celisti. koupila jsem si prirodni vapnik a byl klid. pred par mesici se mi stalo podobne, kdyz jsem brala kontryhel, ktery zvysuje progesteron, a zuby jsem mela neskutecne citlive na sladke. pak jsem vysadila a zase nasadila a ted pred par tydny me zuby bolely zase. jeste chvili pockam a kdyz se to nezlepsi, budu muset k zubari, protoze vim, ze jeden zub potrebuje spravit. urcite to mozne je, ale taky to muze byt kombinace hormony i zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
8.8.20 07:49

@lisatka No právě mě ten zub vždycky pobolíval před ms a pak zase měsíc klid, takže si taky myslím, že to můžou být hormony. Zubař dělal rtg a vyměnil výplň, tak snad by měl být v pohodě. Tak teď mám dilema, jestli si nechat vytahat nervy nebo změnit antikoncepci. :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
8.8.20 09:16

Me zase pravidelne pred menstruaci ponoliva ucho. pak je klid, tak taky proto vyckavam, abych vedela. ze zubare mam panicky strach! no ale do cisteni kanalku bych ja nesla nikdy, to radsi vytrhnout, protoze pokud je nevycisti zcela perfektne, tak z toho byvaji dalsi problemy a zub nakonec stejne musi ven. no a s antikoncepci mam hrozne zkusenosti, takze tu take neberu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama