Bolest zubů ze stresu?

Anonymní
16.3.21 19:01

Bolest zubů ze stresu?

Hezky vecer preju.
Mam takovy mensi problem, uz dva dny me strasne boli zuby na obou stranach nahore uuuplne vzadu a to same i dole. Je to neskutecna bolest. Nikdy me zuby nebolely, a posledni 3 dny jsem byla hodne ve stresu, cetla jsem, ze ta bolest muze byt i od toho. No to ale nic nevyresi :lol: zubare bohuzel nemam. Stale hledam volam vsude mozne a proste nepribiraji. Na pohotovosti jsou az o vikendu. Myslite, ze kdybych zavolala zubarce od manzela, ze jsem jeho manzelka. A ze je to akutni, ze by me vzala na jeho kartu/pojistovnu? Pul roku zpet jsem k ni chtela jit ale jde do duchodu tak nepribira :? Nevim co delat a na bolest mi nic nezabira

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
16.3.21 19:25

Brát někoho na jeho kartu či pojišťovnu je nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7322
16.3.21 19:35
@Anonymní píše:
Hezky vecer preju.
Mam takovy mensi problem, uz dva dny me strasne boli zuby na obou stranach nahore uuuplne vzadu a to same i dole. Je to neskutecna bolest. Nikdy me zuby nebolely, a posledni 3 dny jsem byla hodne ve stresu, cetla jsem, ze ta bolest muze byt i od toho. No to ale nic nevyresi :lol: zubare bohuzel nemam. Stale hledam volam vsude mozne a proste nepribiraji. Na pohotovosti jsou az o vikendu. Myslite, ze kdybych zavolala zubarce od manzela, ze jsem jeho manzelka. A ze je to akutni, ze by me vzala na jeho kartu/pojistovnu? Pul roku zpet jsem k ni chtela jit ale jde do duchodu tak nepribira :? Nevim co delat a na bolest mi nic nezabira

A proč nemáš zubaře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1489
16.3.21 20:05

Většinou to mám z průvanu či studeného větru. Zrovna pár dní zpět naposledy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
16.3.21 20:15
@Anonymní píše:
Hezky vecer preju.

Mě taky bolí zuby občas ze stresu, už to mám vypozorovaný a poznám, když je problém se zubem nebo když je to “jen” stres. Většinou to do 5 dnů přejde. Ale stres musí být fakt stres, nebolej mě ze stresu z běznýho života. Konzultovala jsem se zubařem a možný to opravdu je. :palec:

Příspěvek upraven 16.03.21 v 20:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
16.3.21 20:16

Buď nafoukán průvan na tvář nebo počínající parodontoza, to občas bolívají zuby v řadě nahoře a dole…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat