Bolesti 6 měsíců po císařském řezu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 16:04
Bolesti 6m po císařském řezu

Ahoj, potřebovala bych menší radu. Předem se omlouvám za kategorii, nevim kam přesně zařadit.
21.10. Jsem měla císařský rez, což znamená, ze uz 6m po císaři. Poslední asi 2-3 týdny mam bolesti bricha, častější chození na malou a nevolnosti, šance dalšího těhotenství minimální. Menstruaci jsem dostala asi se 3dennim zpožděním tj. 8.4. a jen 4dny(do 12.4.)
Menstruaci po porodu mívám 5-7dni, 15.4. Jsem měla tmavě hnědé spineni.
Mam 145cm a 41kg, malý měl ke dni 1.4. 7,6kg, takže mi dává zabrat. Kdyby to ale byla kyla docetla jsem se, ze bych měla mít boulicku, ale zatím jsem nenahmatala. Přikladam foto. Prosím nevíte co by to mohlo byt než pobezim plasit k lékaři? :nevim:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15905 příspěvků 18.04.19 16:19
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych menší radu. Předem se omlouvám za kategorii, nevim kam přesně zařadit.
21.10. Jsem měla císařský rez, což znamená, ze uz 6m po císaři. Poslední asi 2-3 týdny mam bolesti bricha, častější chození na malou a nevolnosti, šance dalšího těhotenství minimální. Menstruaci jsem dostala asi se 3dennim zpožděním tj. 8.4. a jen 4dny(do 12.4.)
Menstruaci po porodu mívám 5-7dni, 15.4. Jsem měla tmavě hnědé spineni.
Mam 145cm a 41kg, malý měl ke dni 1.4. 7,6kg, takže mi dává zabrat. Kdyby to ale byla kyla docetla jsem se, ze bych měla mít boulicku, ale zatím jsem nenahmatala. Přikladam foto. Prosím nevíte co by to mohlo byt než pobezim plasit k lékaři? :nevim:

A na gyndě jsi byla? Nechala bych si jizvu prohlédnout. Fotku radši nedávej ;)

Sabina001
Nováček 4 příspěvky 18.04.19 16:32

@Russet Zatím jsem tam nebyla, planuji bud zitra na pohotovost jelikoz jsou ted svátky, nebo nejdele v úterý k praktickému a po domluvě na gyndu nebo rovnou tedy na gyndu, uvidim jak v úterý.

Russet
Neúnavná pisatelka 15905 příspěvků 18.04.19 17:00
@Sabina001 píše:
@Russet Zatím jsem tam nebyla, planuji bud zitra na pohotovost jelikoz jsou ted svátky, nebo nejdele v úterý k praktickému a po domluvě na gyndu nebo rovnou tedy na gyndu, uvidim jak v úterý.

Já bych volila první gyndu a na pohotovost bych jela, kdyby byly bolesti intenzivní. Ne po bolestech, co trvají 14 dní. To tam radši nezmiňuj.

1mila2
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 18.04.19 17:08

Hlavne ne na pohotovost. To uz snad 4dny vydrzis, kdyz uz drzis 2-3tydny.
Nejsi treba jen vycerpana, kdyz ti synacek dava tolik zabrat? Test sis delala, pro jistotu?

Sabina001
Nováček 4 příspěvky 18.04.19 17:30

@1mila2 Poslední asi 2-3dny jsou bolesti verši, dnes chvilkami nesnesitelne, ale určitě to vydrzim do úterý, testy jsem si dělala pro jistotu a byli oba negativní

Sabina001
Nováček 4 příspěvky 18.04.19 17:32

@Russet Dobre tak tedy v úterý bych zasla

Váš příspěvek
Reklama