Bolesti a další problémy při menstruaci

2
14.5.20 12:46

Bolesti a další problémy při menstruaci

Dobrý den, moc prosím o Vaše příběhy a názory. Je mi 24 a cca dva roky neberu antikoncepci, kterou jsem předtím brala cca od 16 let. V posledních letech se mi stávalo, že jsem měla sem tam bolestivou menstruaci, vzala jsem si ibalgin a většinou to po pár dnech přešlo, ale nebylo to při každé menstruaci. Nyní cca půl roku ale trpím pravidelně, musím si brát několik prášku denně na bolest, mám k tomu zažívací problémy, minule jsem zvracela a nyní měla dokonce horečku… možná je to stresem, protože mám celkem náročné období, ale bojím se, aby to nebylo něco vážnějšího. Prosím, nesetkaly jste se s něčím podobným? Asi bych měla navštiv lékaře že? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
942
14.5.20 12:57

Ja mam taky hodne bolestivou menstruaci. A je to endometrioza tak na to pozor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
14.5.20 13:05

Také mám bolestivou menstruaci, bolest v zádech, bolest nohou, hlavy, nevolnosti. U doktora nic nezjištěno :nevim:. Někdo to tak prostě má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
14.5.20 13:15

@Len123l děkuji, o tom jsem právě také četla 😏 přijde na to normálně gynekolog během pravidelné prohlídky, když dělá stery čípku nebo mám vyžadovat nějaké speciální vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
14.5.20 13:16

Taky mám velké bolest, průjem, někdy zvracím, ale všechny testy vyšli, že mi nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18529
14.5.20 13:23

Jo zajdi k doktorovi. Ja měla extrémně bolestivou a silnou ms, zvracení, navaly horka, motani hlavy, bolest hlavy, prujmy, bolesti zad, nohou a byl to zdravotní problém - endometrioza, zjistilo se to až při laparce, jinak se na to těžko přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18529
14.5.20 13:27

@Tea8 ne, při stěrech na to fakt nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 13:35

Když jsem to mívala tak jako ty, našla mi doktorka polyp. Nejprve řekla, že ho bude sledovat. Bolesti jsem měla velké a ty polyp způsobovat může. Nebo taky něco jiného a nebo taky nic. Na další kontrole doktorka už polyp neviděla, prý je možné, že zmizel s menstruační krví. Taky se mi zdálo, že mě MS bolí o něco méně. Teď praktikuju hormonální jógu, už asi 3 měsíce a po bolestech ani památky. Kdybych nekrvácela, tak ani nevím, že to mám. Ale nejdřív by chtělo zajít si na gyndu, jestli tam není nějaký problém.

• Citovat
  • Nahlásit
942
14.5.20 13:41

Prijde se na to az laparoskopii. To je pri narkoze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18045
14.5.20 19:06

Běž na gynekologii a nech se vyšetřit co se endiometriozy týče. Pokud tě gynekolog nebude chtít vyšetřit a jen ti bude chtít napsat antikoncepci, tak jdi jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
14.5.20 22:28

Anonyme :-) kolik stoji ta hormonalni joga?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 07:00
@Len123l píše:
Anonyme :-) kolik stoji ta hormonalni joga?

Lekce na tři měsíce mě stála něco kolem 2 500,– Kč. Stojí to za to. Teď kdo chce, tak může do konce června chodit na opakovací lekce za 750.

• Citovat
  • Nahlásit
942
15.5.20 09:02

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 13:49

Dobrý den, omlouvám se předem za “nechutnost” tématu ale potřebovala bych prosím pomoct.
Jsem něco přes rok po porodu a od té doby, co jsem dostala ms, mám při ní problémy. Konkrétně, když jsem cca v půlce cyklu, tampon přestane být nasáklý jen krví, ale místo suchých míst je úplně nasáklý čirou tekutinou bez zápachu.
Každý tampon vytáhnou jen trochu zabarvený od menstruace, zbytek je voda. Nemůžu nikde na internetu nic najít, na gyn jsem objednána až za měsíc, dost mě to otravuje, protože ta “voda” občas prosakuje i přes tampón.
Nevíte prosím co to může být?
Prosím o anonym skrz citlivé informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 16:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se předem za “nechutnost” tématu ale potřebovala bych prosím pomoct.
Jsem něco přes rok po porodu a od té doby, co jsem dostala ms, mám při ní problémy. Konkrétně, když jsem cca v půlce cyklu, tampon přestane být nasáklý jen krví, ale místo suchých míst je úplně nasáklý čirou tekutinou bez zápachu.
Každý tampon vytáhnou jen trochu zabarvený od menstruace, zbytek je voda. Nemůžu nikde na internetu nic najít, na gyn jsem objednána až za měsíc, dost mě to otravuje, protože ta “voda” občas prosakuje i přes tampón.
Nevíte prosím co to může být?
Prosím o anonym skrz citlivé informace.

Ahoj, mám to stejně. Zkoušela jsi menstruační kalíšek? Já tu čirou tekutinu mám spolu s hleny a menstruační krví na začátku cyklu, první až třetí den. Pak je to jen čistá krev do pátého až šestého dne a pak špinění. Bolesti mám tedy neskutečné do třetího dne. Návaly horka, bolest hlavy, svalů, zad. V létě otoky nohou.
Kromě tohoto problému s tekutinou se cítíš jak? Člověk si musí uvědomit, že menstruace není jen krev, ale taky děložní výstelka, hlen, děložní sliznice atd.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat