Bolesti a krvácení po potratu - může to být zánět dělohy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31.10.21 12:49

Bolesti a krvácení po potratu - může to být zánět dělohy?

Zdravím holky,
21.10. jsem začala krvácet, 27.10. doktorka potvrdila samovolný potrat s tím, že je děloha čistá.
Od svojí gyndařky odcházím, k novému jdu až 16.11. na první kontrolu.
K mé otázce…od toho 21.10. trpím krvácením a bolesti vaječníků a v podbřišku (o něco silnější jako při menstruaci - při té mě to bolelo vždy první 2-3 dny max. Teď mě to ale pobolívá od toho, kdy se u mě rozjel potrat. Krvácení neustává, bolesti taky ne… vím, že tu nikdo nejste doktoři, ale nechci plašit nebo cokoliv a zároveň nechci nic podcenit - četla jsem příběh, kde to paní podcenila, byl to šílený zánět a museli ji vzít celou dělohu a skončila neplodná.
Může to být normální, že se tělo snaží s potratem vyrovnat? Nebo utz sice ukázal 27.10. čistou dělohu, ale někde muselo něco zůstat? Nebo to může být začínající zánět dělohy? Opravdu uvažuji o tom, jestli nejet raději hned na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
870
31.10.21 13:49

Ahojky, a měla si to někdy potvrzené, že to bylo v děloze? Kolik si byla tt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
31.10.21 14:25

Mě doktorka říkala že bolest jako při ms je normální, ale nesmí to být stála bolest, která nepřestává. A ještě to krvácení by mělo být střední a nemělo by trvat moc dlouho.
Tak mi to říkala lékařka.
V kolikátém si byla týdnu?
Ale každopádně v tomhle ohledu bych nic nepodceňovala i kdyby nic nenašli a řekli že je to v pořádku, tak ty budeš klidná.
Přeji hodně síly :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.21 15:31

Holky děkuju, ani jsem nestihla reakce dřív přečíst.
V nemocnici si mě nechali, vypadá to buď na mimoděložní anebo spíš na špatný vejcovod (dle doktora za to „může“ nedostatečná péče od gyndařky, která mi nedolecila zánět). Jdu na operativní laparoskopii, buďto budou odstraňovat mimoděložní anebo zánětem prožraný vejcovod, možná obojí, nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
31.10.21 15:39

@Kristýna2710 To je mi líto, tak přeju dostatek sil. U mě se takhle projevovalo mimodelozni. Krvácení, bolest jako MS, hcg rostlo, tak by ti ho mohli ještě změřit. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
31.10.21 15:50

@Kristýna2710
Tak to mě moc mrzí, každopádně se drž :srdce:
Každopádně jestli to zavinila tvoje gynekoložka tak je to fakt smutný… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.21 17:12
@Merillyn píše:
@Kristýna2710
Tak to mě moc mrzí, každopádně se drž :srdce:
Každopádně jestli to zavinila tvoje gynekoložka tak je to fakt smutný… :zed:

No to teda je. Já s ní tedy byla nespokojená delší dobu, ale tohle mě dostalo. Doktor kroutil hlavou, jak je možné, že to nechala dojít tak daleko :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
31.10.21 17:47

@Kristýna2710
jako je to fakt šílené :zed: člověk jde za doktorem s tím že mu pomůže a ne že mu takto ublíží…
Chápu jsou to taky jen lidi, ale přeci není možné aby to zašlo takhle daleko… :zed:
Ihned od ní pryč, evidentně nevěnuje dostatečnou péči pacientům…
Snad se z toho brzy dostaneš a budeš v pořádku… :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat