Bolesti a tlačení na konečník po potratu

188
28.12.19 16:44

Bolesti a tlačení na konečník po potratu

Ahoj, chci se zeptat, jsem 6ty den po potratu v 19 tydnu. Doktoři pořádně nevědí proč k němu došlo ale přiklání se hodně k infekci plodových obalu. Doteď sem měla mirne bolesti a krvácení… Ale od vcera mam porad potřebu na velkou a tlačí mě neustále na konečník, při tlačení na záchodě mám takové křeče… Může to být součásti zavinovani dělohy? Nejhorší je to při sezení. Dělali mi vyčištění dělohy pod narkózou a ultrazvuk po zákroku v děloze tedy snad nic nezůstalo. K doktorovi jdu pozitri… Tak nevím jestli jet na pohotovost nebo počkat na kontrolu. Krvácení nějak velké není, spíše špinění.. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

201
28.12.19 17:30
@Lusicek píše:
Ahoj, chci se zeptat, jsem 6ty den po potratu v 19 tydnu. Doktoři pořádně nevědí proč k němu došlo ale přiklání se hodně k infekci plodových obalu. Doteď sem měla mirne bolesti a krvácení… Ale od vcera mam porad potřebu na velkou a tlačí mě neustále na konečník, při tlačení na záchodě mám takové křeče… Může to být součásti zavinovani dělohy? Nejhorší je to při sezení. Dělali mi vyčištění dělohy pod narkózou a ultrazvuk po zákroku v děloze tedy snad nic nezůstalo. K doktorovi jdu pozitri… Tak nevím jestli jet na pohotovost nebo počkat na kontrolu. Krvácení nějak velké není, spíše špinění.. Děkuji

Ahoj, ja naštěstí nemám za sebou potrat v 19tt, ale “jen” v 10 tt. Pamatuji si, ze mě taky par dni bolel konečnok a mela jsem i teplotu a tlaky dole při velke. U doktorky jsem byla čistá a krev byla taky ok. Ale kdyby to neprechazelo, sla bych určitě k doktorovi. At je lépe :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
28.12.19 17:45

@Jeanine33 děkuju za reakci…počkám do zítra a když to nepřejde tak pojedu.. i při MS normalne mívám problémy s vyprazdňováním tak to bude asi k tomu, do toho mi dneska lítá tlak. Byla jsem teď pár dní utlumená různýma praskama na nervy ale už to nechci brát, chci se s tím srovnat sama jelikož s praskama si přijdu jak nesvéprávna… Jsem jak mimo svět pořád.. vím že ta duševní bolest nikdy nezmizí ale pomalu se s tím smiřuji..zpátky už to nevrátím… :( Teď musíme prijit na to proč se to stalo a hurá na další IVF :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
28.12.19 18:00
@Lusicek píše:
@Jeanine33 děkuju za reakci…počkám do zítra a když to nepřejde tak pojedu.. i při MS normalne mívám problémy s vyprazdňováním tak to bude asi k tomu, do toho mi dneska lítá tlak. Byla jsem teď pár dní utlumená různýma praskama na nervy ale už to nechci brát, chci se s tím srovnat sama jelikož s praskama si přijdu jak nesvéprávna… Jsem jak mimo svět pořád.. vím že ta duševní bolest nikdy nezmizí ale pomalu se s tím smiřuji..zpátky už to nevrátím… :( Teď musíme prijit na to proč se to stalo a hurá na další IVF :(

U mě to paradoxně bylo par dni “po” lepší, než pak co přišlo. Protože jsem krvacela dva týdny, tak jsem se smirovala. Jenže jsem prave po revizi mela problémy. Zmiňované bolesti celého spodku, teploty, silene migrény a pal přišly i úzkosti…v podstatě až tak za tři měsíce to šlo. Ale ja byla ještě dva měsíce potom doma. Pomohlo mi pak jaro a hezké počasí. A ty jsi už musela rodit? Nebo to cele proběhlo revizi?
Jinak kamaradka v kanceláři mela to same jako ja, pak přišly bolesti, skoro nam omdlela v práci a večer už jela na sál, protože ji nedocistili poradne. Takže to muže byt tak i tak. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
28.12.19 18:04

@Jeanine33 všechno proběhlo revizi…nemusela jsem rodit..napichli mi nejdřív oxitocin kdybych náhodou zvladla porodit ještě před tím ale nestalo se tak sem jela na sál asi po hodině v nemocnici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama